پدربزرگ به نوه خود ، پروتز سینه هدیه داد + تصاویر

۱۶ بهمن ۱۳۹۳

5j00o3e9t7274hsgdgr پدربزرگ به نوه خود ، پروتز سینه هدیه داد + تصاویر
پدربزرگ به نوه خود ، پروتز سینه هدیه داد + تصاویر

پدربزرگ به نوه خود پروتز سینه هدیه داد؛ بدن مناسب و خوش فرم مورد تایید هر دختری است . فرم مناسب چیزی است که به افراد اعتماد به نفس بیشتری می دهد . حتی در خبری امده بود که در بین دختران دانشگاهی جدیدا باب شده برای پیدا نمودن شغل مناسب خود برای اینکه نظر میدران شرکت را به خود جلب نمایند به جراحی و عمل زیبایی روی آورده اند.

برخی دختران که به لحاظ اقتصادی توان پرداخت هزینه گزاف عمل زیبایی را ندارند برای خوش فرم بودن نزد دوستان از اقوام و یا دوستان قرض می گیرند تا نزد دوستان و یا حتی سالن های مد بدرخشند.

خانم امی هارت ۲۲ ساله از جمله بانوانی است که مدت یک سال بود از فرم بدن خود ناراضی بود . امی می گوید از پوشیدن لباسهای بیکینی و ظاهر شدن در ساحل از خودم راضی نبودم.سینه ام همیشه تخت بنظر می رسید.

572355325 parsnaz ir پدربزرگ به نوه خود ، پروتز سینه هدیه داد + تصاویر

هر موقع به تصاویر روزنامه ها و مجلات مد نگاه می نمودم و انها را با خود مقایسه می نمودم حس خوبی نداشتم.دوست داشتم سایز انرا بالا ببرم؛ اعتماد به نفسم خیلی پایین امده بود؛ خانواده ام توان پرداخت هزینه جراحی را نداشتند.

خانم سوزانی می گوید به لحاظ اقتصادی شرایط مناسبی نداشتیم؛ به دخترمان می گفتیم فعلا صبور باشد تا شرایط اقتصادی بهتر شود.

امی پس از گذشت چند سال دوست داشت هر طور شده جشن ۲۱ سالگی خود را با هدیه تازه شروع نماید؛ به همین خاطر نزد پدربزرگ و مادربزرگ خود رفت و از انها تقاضای پول قرض نمود.

1676941735 parsnaz ir پدربزرگ به نوه خود ، پروتز سینه هدیه داد + تصاویر

امی می گوید برایم چاره ای باقی نمانده بود وقتی خانواده جوابی به من ندادند نزد پدربزرگ و مادربزرگ رفتم و از انها تقاضا نمودم هزینه پروتز سینه مرا بپردازند. به لحاظ شناختی که از انها داشتم مطمئن بودم انها به من کمک می نمایند . آنها ۵ هزار پوند به من قرض دادند . نوبت جراحی پروتز سینه گرفتم؛ سایز سینه های من سه شماره افزایش یافت؛ از شماره ۱ به ۴ افزایش یافت.اکنون با خودم فکر می کنم بهترین تصمیم را گرفته ام.

خانم امی ساکن غرب ایالت ساسکس که جزو مهمانداران خطوط هواپیمایی بریتیش ایر وی می باشد اکنون جزو چهره های سرشناس و خوش فرم هواپیما محسوب می گردد. او حتی تصمیم گرفته است وارد سالن های مد گردد.

وی اکنون اعتماد به نفس خود را بازیافته و از پوشیدن هر نوع لباسی ابایی ندارد.

991716584 parsnaz ir پدربزرگ به نوه خود ، پروتز سینه هدیه داد + تصاویر

عمل زیبایی و پروتز سینه دختر جوان

630961572 parsnaz ir پدربزرگ به نوه خود ، پروتز سینه هدیه داد + تصاویر

پارس ناز

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org