پرده برداری سولماز پیمایی از آنچه که در پشت پرده ی شبکه من و تو می گذرد

۱۰ بهمن ۱۳۹۴

resizer nl7379c0067e6023c پرده برداری سولماز پیمایی از آنچه که در پشت پرده ی شبکه من و تو می گذرد
پرده برداری سولماز پیمایی از آنچه که در پشت پرده ی شبکه من و تو می گذرد

پخش زنده ی برنامه ی استیج از شبکه ی من و تو، ظاهرا برای گردانندگان این شبکه، خوش یُمن نبوده و عوامل این شبکه را وارد فاز تازه ای از چالش ها کرده است.

سولماز پیمایی یکی از شرکت کنندگان مسابقه خوانندگی استیج (شبکه من و تو) که دست بر قضا از شاگردان زنده یاد استاد محمد نوری هم بوده، در برنامه ی اعلام آرای جمعه شب (۹ بهمن ۱۳۹۴) در اقدامی عجیب، نسبت به آنچه در پشت پرده ی شوهای شبکه من و تو می گذرد، دست به افشاگری زد؛ افشاگری که شاید با وساطت عوامل این شبکه ی سلطنت طلب، ماستمالی شود و در نهایت، همه چیز تا آخرین روزهای این برنامه به روال عادی بازگردد (حداقل در ظاهر).

قطعا برای شبکه ای که با هزینه ای نجومی، تمام برنامه هایش را با یک سناریوی از پیش نوشته شده جلو میبرد، این پرده برداری جنجالی، یک شکست و شاید یک کابوس غیرقابل جبران به شمار آید.

40075598042669379788 پرده برداری سولماز پیمایی از آنچه که در پشت پرده ی شبکه من و تو می گذرد

سولماز پیمایی

مردم کشورمان، هنوز ماجرای خودکشی روشنا (هنرجوی آکادمی گوگوش) در چند سال گذشته را از یاد نبرده اند. افشاگری که پریسا سحرخیز، مجری سابق این شبکه از آن پرده برداری کرد…

اتفاقا تأخیر ۲ ساله در برگزاری این مسابقه ی خوانندگی و همینطور عوض شدن استایل این برنامه و تغییر نامش (از آکادمی موسیقی گوگوش به Stage) هم دقیقا به همین موضوع برمیگردد، چرا که عوامل این شبکه با این تأخیر و تغییراتی که در برگزاری این شوی تلویزیونی ایجاد کردند، قصد بر باد فراموشی سپردن آن اتفاقات را داشتند که متأسفانه یا خوشبختانه برای رسانه هایی که شبکه ی من و تو را زیر ذره بین خودشان قرار داده اند، یک برگ برنده بشمار میاید و هیچگاه فراموش نخواهد شد.

56605088802724800234 پرده برداری سولماز پیمایی از آنچه که در پشت پرده ی شبکه من و تو می گذرد

روشنا

حال باید نشست و دید که این تغییر یهویی در سناریوی شبکه من و تو، چگونه تأثیری بر عملکرد این شبکه در روزهای آتی خواهد گذاشت.

اشتراک گذاری :
۷ دیدگاه برای این نوشته
 1. mimo گفت:

  اول اینکه این خانوم سولماز واقعا شهامت داشتن و کارشون عالی بود و متاسفم برای آقای روحانی با فرزند تربیت کردنشون که به کسی که فقط از حق حرف بزنه میگه غیر حرفه ای
  دوما این شبکه نه سلطنت طلبه نه جمهوری طلبه نمیدونم برای کی کار میکنه ولی هدفش رو میدونم و هدفش اینه که فقط فرهنگ رو خراب کنه

 2. علی گفت:

  هنوز کسی چیزی نمیدونه. یادمه توی یه فیلمی به نام Black Mass یه دیالوگ خیلی قشنگی گفته شد. اسم شخص جیمز بالجر بود که از مافیای بزرگ جنوب بوستون بود. که این بود:
  موضوع اینه، تو به خاطر اینکه مشت زدی توی صورت اون بچه لوس آب زیرکاه توی دردسر نیفتادی. اصلا. تو توی دردسر افتادی چون تو جلوی بقیه زدی توی صورت اون بچه لوس آب زیرکاه.
  پس درسی که باید یاد بگیری اینه. مهم نیست میخوای چیکار کنی مهم اینه که کی و کجا انجامش بدی و با کی و یا به همراه کی انجامش بدی. ها؟ فهمیدی؟ بله فهمیدم! وقتی کسی نگاه نمیکنه مردم رو بزن.
  پس بر اساس شک حرف الکی نزنید وقتی مدرکی ندارید.

 3. محمدرضا گفت:

  اصلا ربطی به این بازیایی ک شما میگید نداره
  برنده از قبل مشخص شده

 4. مجتبی گفت:

  مرگــــــــــــــــــــــــــــــــ بر شبکه من و تو خاک بر سرتون با این برنامه

 5. آرش گفت:

  من نمیدونم چرا همه نگاه میکنن و بعدش حرفهای عجیب و غریب میزنن اگه قبولشون نداری نگاه نکن اگه هم نگاه میکنی دیگه اینقدر گیر نده یه برنامه پیزوری دیگه این حرفهارو نداره کلا عادتمون از هر کاهی کوه بسازیم و کوه اصلی یادمون بره

 6. پویا گفت:

  خیلیم برنامه خوبیه
  مردم رای دادن

 7. کامران گفت:

  یه جوری گیر دادین به برنامه های اون ور آب که انگار اینور
  توی خاک خودمون همه خوبن.

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org