دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

پسربچه معروف سوری درگذشت + عکس

۳۱ مرداد ۱۳۹۵

دیده‌بان حقوق بشر سوریه از فوت برادر بزرگتر عمران دقنیش، کودک سوری که تصویرش به عنوان نمادی از چهره زخمی حلب این روزها دست به دست می‌شود، خبر داد.


 پسربچه معروف سوری

به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، دیده‌بان حقوق بشر سوریه و یک شاهد عینی اعلام کردند که برادر بزرگتر عمران دقنیش، کودک سوری که پس از حمله هوایی در حلب از زیر آوار بیرون آورده شد و عکسش در داخل آمبولانس این روزها در جهان دست به دست می‌شود، در اثر شدت جراحات وارده در بمباران مذکور فوت شد.

 

lirqw0qr790dq6e451 پسربچه معروف سوری درگذشت + عکس

این دیده‌بان که مقر آن در انگلیس قرار دارد و زمان فوت علی دقنیش ۱۰ ساله در کنار پدر وی حضور داشتند، اعلام کرد که علی در اثر شدت جراحات وارده در حمله هوایی روز چهارشنبه علیه حلب جان خود را از دست داد.

به گفته پزشکان این کودک دچار خونریزی داخلی شده و بسیاری از اندام هایش آسیب دیده بودند.

فیلم و تصویر برادر کوچکتر این کودک به نام عمران پنج ساله پس از بیرون آوردنش از زیرآوار و در حالی که نشانه های عدم درک اطراف و گیجی بر صورت پر از خاک و خونش آشکار است، در داخل آمبولانس این روزها در جهان منتشر شده است.

در این راستا، جان الیسون، معاون دبیر کل سازمان ملل اظهار داشت، تصویر عمران نماد رنج واقعی است که برای سوریه و مردم آن وجود دارد.

الیسون تاکید کرد: جهان، سوریه و مردمش را تنها گذاشته است.

معاون دبیر کل سازمان ملل افزود: ما این مساله را گاهی کابوس توصیف می‌کنیم در حالی که این موضوع بدتر از کابوس است چراکه فرد بالاخره از کابوس بیدار می‌شود اما در سوریه مردم از یک کابوس با کابوس‌های بیشتری بیدار می‌شوند.

ایسنا

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org