پسر مورد علاقه خواهرم، او را دراختیار ۵ متجاوز گذاشت

۳۱ مرداد ۱۳۹۵

دو برادر افغان وقتی متوجه شدند خواهر ۱۶ساله‌شان در دام ۵ متجاوز گرفتار شده، تصمیم به انتقام‌جویی گرفتند.

JamNewsImage20504135 پسر مورد علاقه خواهرم، او را دراختیار 5 متجاوز گذاشت
انتقامجویی دوبرادر از آدم‌ربایان

ساعت ۲۲بیست‌و‌نهم مرداد‌ماه مأموران، هنگام گشت‌زنی در میدان آزادی، ۳ نفر را دیدند که سوار بر خودروی پرایدی بودند و با چاقو دو جوان را زیر صندلی برده و آنها را تهدید می‌کردند. در صندلی جلو دختر نوجوانی نشسته بود و مأموران وارد عمل شدند و ۳جوان مسلح را دستگیر کردند. دو نفر از آنها برادر بودند که می‌گفتند دو جوان دیگر خواهرشان را که روی صندلی جلو نشسته، ربوده‌اند اما دو گروگان می‌گفتند متهمان آنها را اشتباه گرفته‌اند.

در ادامه ۳متهم بازد اشت و دیروز به شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران منتقل شدند. یکی از آنها در توضیح ماجرا گفت: هفته گذشته خواهرم ناپدید شد و ۲روز بعد وقتی پلیس امنیت، وی را پیدا کرد و به خانه بازگشت متوجه شدیم پسر مورد علاقه‌اش با تهدید اینکه عکس‌هایش را در شبکه‌های اجتماعی پخش می‌کند از او خواسته به خانه‌اش برود. خواهرم از ترس آبروریزی به خانه او رفت اما در آنجا ۵نفر حضور داشتند که به زور وی را مورد آزار و اذیت قرار داده و ۲روز بعد رهایش کرده‌اند.

وی ادامه داد: خواهرم وقتی به خانه آمد، باز هم پسرجوان به او زنگ می‌زد و تهدیدش می‌کرد؛ برای همین حال خوبی نداشت. بنابراین ما از خواهرمان خواستیم با پسرجوان قرار بگذارد. وقتی در محل حاضرشدیم، فهمیدیم آن پسر دوستانش را سرقرار فرستاده و ما فقط می‌خواستیم آنها را گوشمالی بدهیم و پول دوست‌مان را که راننده آژانس بود و همراه‌مان آمده بود از او بگیریم که ماموران سررسیدند.هم‌اکنون ۳متهم به جرم آدم‌ربایی در اختیار مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته‌اند و تحقیقات در برای کشف حقایق ادامه دارد.

جام نیوز/ همشهری

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org