پناهنده شدن کشتی گیر ایرانی در آمریکا + عکس

۲۳ شهریور ۱۳۹۴

38469175485076707600 پناهنده شدن کشتی گیر ایرانی در آمریکا + عکس
پناهنده شدن کشتی گیر ایرانی در آمریکا + عکس

ماندن یکی از کشتی گیران فرنگی در آمریکا اهالی این ورزش پرطرفدار را نگران کرده است.

این خبر تکذیب شد

کاروان تیم ملی کشتی فرنگی در حالی بامداد یکشنبه (۲۲ شهریور ۱۳۹۴) به تهران بازگشت که خبری از محسن حاجی پور و حسن بابک نبود.

IMAGE634375189758804602 پناهنده شدن کشتی گیر ایرانی در آمریکا + عکس

در شرایطی که وزیر ورزش تاکید کرده بود هیچ کس حق ندارد با کاروان های اعزامی برنگردد یا دیرتر برگردد بابک که حضور پسرش در آمریکا نیز جنجال ساز شده بود، با کاروان برنگشت.

مدیر تیم های ملی از قبل هم برای ماندن کمی طولانی تر در این کشور برنامه ریزی کرده بود و فدراسیون در جریان این تصمیم او بود.

اما مشکل اصلی فقدان حاجی پور در کاوران تیم ملی کشتی فرنگی بود. هر چند مسئولان فدراسیون می گویند او با آزادکاران می آید اما شائبه احتمال پناهندگی وی مطرح شده است. وی به عنوان کشتی گیر ذخیره حمید سوریان به آمریکا رفت.

Multimedia pics 1390 11 Sport 332 1 پناهنده شدن کشتی گیر ایرانی در آمریکا + عکس

از لاس وگاس خبر می رسد که مسئولان کشتی که در آمریکا به سر می برند، به دنبال پیدا کردن حاجی پور هستند و باید دید وی برمی گردد یا باز هم ماجرای فرار عضله ها مطرح می شود.

اگر چه در بدو ورود تیم به تهران گفته شد، حاجی پور برای دیدار با اقوامش چند روزی دیرتر بر می گردد اما به گفته نزدیکان تیم، حاجی پور در شب پایانی تورنمنت از اردو خارج شده و دیگر کسی از او خبر ندارد و از همین رو در اردو شایعه شده که وی پناهنده شده است.

رسول خادم هنوز اظهار نظری در این باره نداشته است.

DSC 6514 پناهنده شدن کشتی گیر ایرانی در آمریکا + عکس

پناهنده شدن

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org