پنجمین نوه محمود احمدی نژاد به دنیا آمد + عکس

۷ تیر ۱۳۹۶

نوه ی پسری احمدی نژاد متولد شد.

روزنامه شرق: محمد، نوه پنجم محمود احمدی‌نژاد، در تیرماه به‌دنیا آمد. این خبر را خود رئیس دولت‌های نهم و دهم رسانه‌ای کرد. او عکسی از خود و نوه‌اش را در فضای مجازی بارگذاری کرد و بنا بر سنت توییتری خود به انگلیسی نوشت: «My Grandson Mohammad Ahmadinejad».

این خبر بیشتر از حرف‌ها و موضع‌گیری‌های احمدی‌نژاد دیده شد و با اقبال مخاطبان سریعا دست‌به‌دست شد. درحالی‌که هنوز دقیقا مشخص نیست نوه پنجم احمدی‌نژاد، پسر مهدی است یا علیرضا، بیشتر رسانه‌ها محمد را نوه مشترک احمدی‌نژاد و مشایی دانستند؛ یعنی فرزند مهدی. احمدی‌نژاد سه فرزند دارد؛ دو پسر و یک دختر. همه ازدواج کرده‌ و صاحب فرزند هستند.
1296041 524 پنجمین نوه محمود احمدی نژاد به دنیا آمد + عکس

او در دوران ریاست‌جمهوری خود، خانه‌ خود را در میدان «٧٢ نارمک» بازسازی کرد و با اضافه‌کردن چند طبقه، خانه‌هایی برای فرزندان خود تدارک دید. درحال‌حاضر احمدی‌نژاد در کنار سه فرزند و داماد و عروس‌های خود در همان محله نارمک زندگی می‌کند. مهدی خورشیدی، همسر تنها دختر محمود احمدی‌نژاد، بخت خود را در دنیای سیاست با نامزدی در انتخابات شورای شهر آزمود که ناکام ماند. خورشیدی البته پیش از این اذعان کرده بود که پدر همسرش با نامزدی او در انتخابات مخالف بوده است. از دو پسر احمدی‌نژاد تاکنون فعالیت سیاسی خاصی دیده نشده است.

به نظر می‌رسد خود احمدی‌نژاد نیز که پس از ردصلاحیت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، به حاشیه سیاست رفته است، این روزها بیشتر وقت خود را صرف امور شخصی می‌کند. به‌تازگی فیلمی از او در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شد که رئیس دولت سابق را در حال گرفتن عکس «سلفی» با هوادارانش در یکی از خیابان‌های پایتخت نشان می‌داد.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org