پیدا شدن جسد خواننده مشهور در کشور حاشیه خلیج فارس

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

DJ Avici پیدا شدن جسد خواننده مشهور در کشور حاشیه خلیج فارس

جسد تیم برگلین با نام هنری «آوی چی» هنرمند معروف سوئدی در مسقط پایتخت عمان پیدا شد.

جزئیات بیشتر درباره مرگ دی جی آویچی

تیم برگلین با نام هنری «آوی چی» روز جمعه در عمان درگذشت. بنابر بیانیه روز جمعه سخنگوی این دی جی معروف جسد او در مسقط پیدا شده است. دی جی آوی چی در زمان مرگ تنها ۲۸ سال داشت و در کارنامه هنری او همکاری با نام های بزرگی همچون مدونا دیده می شود. مرگ این هنرمند جوان از طریق تلویزیون ملی سوئد هم تایید شده است. به گزارش بی بی سی، دلیل مرگ آویچی با نام واقعی تیم برگلینگ اعلام نشده و نمایندگان او گفته‌اند در این باره بیانیه‌ای صادر نخواهد شد.

dj avici3 پیدا شدن جسد خواننده مشهور در کشور حاشیه خلیج فارس

تائید مرگ دی جی آویچی در بی بی سی

دیوید گتا که سابقه همکاری با آویچی را داشت گفت جهان یک موسیقی‌دان خلاق را از دست داد. مدونا هم که با آویچی همکاری کرده از مرگ او ابراز تاسف کرده است.

dj avici2 پیدا شدن جسد خواننده مشهور در کشور حاشیه خلیج فارس

ابراز تاسف مدونا از مرگ دی جی آویچی

آویچی در سال ۲۰۱۶ به خاطر اوضاع نامناسب جسمی مجبور شد از برگزاری اجراهای زنده منصرف شود. در سال ۲۰۱۴ آپاندیس و کیسه صفرای او برداشته شدند.به گفته این دو رسانه، آویچی به خاطر سابقه مصرف بالای الکل، پانکراتیت حاد (التهاب پانکراس) داشت. بیشتر خواننده های و بازیگران مطرح در غرب درگیر مشکلاتی مشابه در ارتباط با موادمخدر و مشروبات الکلی هستند و به همین علت بسیاری از آنها در سنین میانسالی و جوانی دچار مرگ زودرس می شوند. اگر ماجرا تنها به پایان زندگی دردناک آنها منتهی می شد چندان ناخوش نبود، آن چه خسارت بارتر است نحوه زندگی این افراد است که به الگویی برای سایرین تبدیل شده است و بسیاری از جوانان را آلوده موادمخدر و مشروبات الکلی کرده اند و از سویی با مرگ خود راه خودکشی عده ای دیگر را هموار می کنند.

dj avici1 پیدا شدن جسد خواننده مشهور در کشور حاشیه خلیج فارس

تائید مرگ دی جی آویچی در تلویزیون ملی سوئد

در این بین رسانه ها هم مرگ آنها طوری وانمود می کنند که گویا یک قهرمان درگذشته است و در آگهی های ترحیم خود تنها گزارش موفقیت های او را برجسته می کنند و تنها اشاره ای کوچک به مشکلات روحی و روانی سلبریتی ها می کنند.

منبع: jamnews.com
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org