چک ۱۸۰ میلیونی به نیت مرتضی پاشایی + عکس

۱۶ دی ۱۳۹۳

چک 180 میلیونی به نیت مرتضی پاشایی + عکس
چک ۱۸۰ میلیونی به نیت مرتضی پاشایی + عکس

همراه اول بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال به نیت مرتضی پاشایی ، صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان کرد.

صبح امروز طی مراسمی در ساختمان مؤسسه تحقیقات، آموزش و درمان سرطان و با حضور خانواده (پدر و عموی) مرتضی پاشایی ، چک یک میلیارد و ۸۰۷ میلیون و ۴۰۲ هزار و ۷۲۰ریالی همراه اول برای کمک به ساخت مرکز جامع سرطان تحویل این مؤسسه شد.

چک 180 میلیونی به نیت مرتضی پاشایی + عکس

این مبلغ درآمد حاصله از فعالسازی ماندگارترین آواهای انتظار مرتضی پاشایی از تاریخ ۲۷ آبان ماه تا ۴ آذر ماه سال جاری توسط مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بود که صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می‌شود.

اپراتور اول ارتباطی در ۲۷ آبان ماه سال جاری با ارسال پیامک اعلام کرده بود که بدلیل فوت زنده یاد مرتضی پاشایی بر اثر بیماری سرطان، به نمایندگی از همراه هان همیشگی خود، به مدت ۸ روز درآمد حاصله از فعال‌سازی چهار آوای انتظار ماندگار این خواننده جوان را صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می‌کند.

با اعلام این خبر توسط همراه اول ، بسیاری از مشترکین این اپراتور، آواهای انتظار زنده یاد مرتضی پاشایی را انتخاب کردند که از این بابت طی ۸ روز، بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال درآمد حاصل شد.

در این مراسم همچنین اپراتور اول ارتباطی به عنوان حامی کنفرانس « سرطان و پیشگیری » که ۶ و ۷ بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا‌وسیما برگزار می شود، معرفی شد.

خبرگزاری تسنیم

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org