ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد شد + عکس

۶ خرداد ۱۳۹۵

ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد شد + عکس
ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد شد + عکس

سرانجام پس از ماه ها گمانه زنی مربی پرافتخار پرتغالی با قراردادی سه ساله سرمربی منچستریونایتد شد تا دوران جدیدی در الدترافورد آغاز شود.

به گزارش سایت پونک، باشگاه منچستریونایتد سرانجام لحظاتی پیش با انتشار بیانیه ای رسما اعلام کرد که ژوزه مورینیو با قراردادی سه ساله سرمربی این تیم شده است.

مورینیو ۵۳ ساله بیش از یک دهه است که در سطح اول فوتبال اروپا مربیگری می کند و در ۴ کشور مختلف (پرتغال، انگیس، ایتالیا، اسپانیا) موفق به فتح ۲۲ جام شده است.

اد وودوارد، مدیر اجرایی منچستریونایتد، درباره پیوستن مورینیو به این باشگاه گفته:” ژوزه به سادگی بهترین مربی دنیای امروز فوتبال است. او جام های زیادی برده و الهام بخش بازیکنان در کشورهای مختلف اروپا بوده است. او لیگ برتر انگلیس را به خوبی می شناسد.

دوست دارم از این فرصت استفاده کنم و بابت ورودش به منچستریونایتد خوش آمد بگویم. آمار موفقیت های او برای به جلو بردن این باشگاه ایده آل است.”

ژوزه مورینیو هم درباره پیوستنش به منچستریونایتد گفته:” سرمربی منچستریونایتد شدن یک افتخار خاص در دنیای فوتبال است. این باشگاه را در دنیا می شناسند و تحسین می کنند. رمز و راز و افسانه ای درباره این باشگاه وجود دارد که هیچ باشگاه دیگری نمی تواند با آن رقابت کند.

همیشه یک وابستگی با الدترافورد را احساس کردم. این ورزشگاه میزبان چند خاطره مهم دوران مربیگری من بوده و همیشه رابطه خوبی با هواداران یونایتد داشتم. مشتاق مربی آن ها بودن و لذت بردن از حمایت فوق العاده شان در سال های پیشرو هستم.”

ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد شد + عکس

برنامه نود

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org