کار بزرگی که جواد خیابانی انجام داد + عکس

۱۳ دی ۱۳۹۲

khiyabani 250x148 کار بزرگی که جواد خیابانی انجام داد + عکس

کار بزرگی که جواد خیابانی انجام داد + عکس

جواد خیابانی در خصوص درگذشت مادرش گفت: داغ سخت است و باید تحمل کرد و من مرد این روزها هستم…

مهدی هاشمی (تهیه‌کننده فوتبال برتر) در این باره گفت: مسئولیت‌پذیری و تعهد خیابانی او را پای گیرنده نگه داشت. ما از خیابانی خواستیم به خاطر فوت مادرش این بازی را گزارش نکند اما تعهدش او را پای گیرنده نگه داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، جواد خیابانی در خصوص درگذشت مادرش پیش از آغاز بازی (پرسپولیس و نفت) در حالی که بغض کرده بود، اظهار داشت: به هر حال هم اکنون موقع گریه کردن من است. مرگ حق است و اعتقاد داریم که این موضوع برای همه پیش خواهد آمد. حالا امروز نوبت مادر من بود.

وی ادامه داد:‌ من در مسیر که بودم متوجه این موضوع شدم. ۱۴ بهمن سال گذشته پدرم فوت کرد و ۱۳ دی امسال هم مادر خود را از دست دادم. خانواده‌مان آمادگی این را داشت زیرا از یک سال گذشته پس از درگذشت شریک زندگی‌اش شرایطش خوب نبود.

جواد خیابانی تصریح کرد: ‌از همه دوستان تشکر می‌کنم. از بیمارستان شهید رجایی هم تشکر دارم که پزشکان تلاش خود را انجام دادند اما به هر حال تقدیر این بود که مادر من فوت کند. به همه کسانی هم که اخیرا مادر یا پدر و یا هر عضوی از خانواده خود را از دست داده‌اند، تسلیت می‌گویم. به هر حال داغ است و باید تحمل کرد و من هم مرد این روزها هستم.

n00134550 b کار بزرگی که جواد خیابانی انجام داد + عکس

اشتراک گذاری :
۲ دیدگاه برای این نوشته
  1. نازنين گفت:

    دمت گرم…
    ایول به مرامت

  2. فريد باقري گفت:

    کسی که عزیزی را از دست داده باشه میفهمه جواد خیابانی چه حالی داشته و چه کرده!
    منم به شما و خانواده محترم آقای خیابانی تسلیت عرض می نمایم.

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org