کتک خوردن جاستین بیبر در رستوران + عکس

۱۴ مرداد ۱۳۹۳

9vyvz645arlaiyn9w کتک خوردن جاستین بیبر در رستوران + عکس
کتک خوردن جاستین بیبر در رستوران + عکس

آدم های مشهور، خصوصا ستارگان دنیای فیلم و سرگرمی، همیشه زیر ذره بین پاپارتزی ها و خبرنگاران هستند و کمتر پیش می آید که خبری از زندگی خصوصیشان از چشم رسانه ها دور بماند.چند شب پیش اتفاقی عجیب، به سرعت به صدر اخبار هالیوودی رسیده است.

موضوع از این قرار است که اورلاندو بلوم، بازیگر مشهور هالیوود در یک رستوران، مشتی به سوی جاستین بیبر، که خواننده محبوب و جنجالی نوجوان هاست، روانه کرده است.از قرار معلوم، اورلاندو بلوم، نسبت به حرفی که بیبر راجع به میراندا کر، همسر سابق بلوم گفته است، واکنش نشان داده و مشتی به سوی بیبر جوان فرستاده که البته به او برخورد نکرده است.

ماجرای کتک خوردن جاستین بیبر

mril9xavszxq3gp7oy کتک خوردن جاستین بیبر در رستوران + عکس

ماجرای کتک خوردن جاستین بیبر

به نظر می رسد، جاستین بیبر خواسته است با گفتن حرفی تحریک کننده، اورلاندو بلوم را عصبانی کند و به این وسیله از شایعه دوستی بلوم با دوست سابق بیبر، سلنا گومز، انتقام بگیرد.
عکسی که پاپارتزی ها از دعوای آنها گرفته اند را مشاهده می نمایید.
از قرار در شب دعوا، بسیاری از ستارگان در رستوران حاضر بودند و از آن میان آقای لئوناردو دی کاپریو، از حمله و مشت اورلاندو بلوم به بیبر حمایت می کرده است.

چند شاهد عینی به خبرگزاری های مختلف گفته اند که وقتی اورلاندو ( بازیگر مشهور هالیوود ) به سمت جاستین بیبر حمله ور شده، دیده اند که دی کاپریو با صدای بلند از او حمایت می کرده و تمام افراد نزدیک دی کاپریو هم با دست زدن، بلوم را تشویق می کرده اند.به نظر می رسد این جنجال، که مثل مثلث های عشقی رمان ها می ماند، به زودی پایان نخواهد گرفت.جاستین بیبر بلافاصله پس از این دعوا، عکسی از همسر سابق بلوم در اینستاگرامش منتشر کرد و پس از مدتی آن را پا ک کرده و تصویری از اورلاندو گذاشته که او را در حال گریه نشان می دهد!

کافه سینما

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org