کریستیانو رونالدو در حال عدسی خوردن ! + تصاویر

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

resizer nl11df33952832f2f کریستیانو رونالدو در حال عدسی خوردن ! + تصاویر
کریستیانو رونالدو در حال عدسی خوردن ! + تصاویر

کریستیانو رونالدو، ستارۀ پرتغالی فوتبال، تصویری در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن، همراه با مدیر برنامه هایش خورخه مندز، در حال خوردن عدسی پخته شده به شیوۀ مغربی است!

این تصویر که در کمتر از ۴ ساعت ۷۰۰ هزار لایک خوردت، تصویر دیگری از کریستیانو رونالدو را به یاد می آورد که او سه ماه پیش آن را منتشر کرده بود و در آن، در حال خوردن لوبیای مغربی بود!

vzpj5ilii87vc7zv6bc کریستیانو رونالدو در حال عدسی خوردن ! + تصاویر

رونالدو به دلیل دوستی عمیقش با “بدرهاری”، قهرمان مغربی کیک بوکسینگ، سفرهای زیادی به آن کشور انجام می دهد. او حتی در برخی عکس ها با لباس سنتی مغرب دیده می شود.

رونالدو، ۷ ماه پیش، عکسی در فیس بوک منتشر کرد که زیر آن به زبان عربی نوشته شده بود: “از بودن با دوستانم در مغرب لذت می برم”. او در تصویر دیگری نیز که بدرهاری در آن حضور داشت، با لباس سنتی مغرب دیده می شد.

v19mqygeoqbr70refd2 کریستیانو رونالدو در حال عدسی خوردن ! + تصاویر

بدر هاری هم با انتشار تصویری در فیس بوک نوشت: “همراه با دوستم رونالدو. درهای وطن زیبایم، مغرب، همیشه به روی تو باز است”.

در تصویر دیگری که درتوییتر منتشر شده است، رونالدو که لباس سنتی مغرب را بر تن دارد، همراه با هاری و چند نفر دیگر، بسیار خوشحال به نظر می رسد.

منابع رسانه ای اشاره می کنند که رونالدو ۷۲ میلیون دلار در مغرب سرمایه گذاری کرده است و طرحهایش تا پایان سال ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد. یکی از این طرح ها مجموعه هتل هایی است که نام لقب رونالدو، یعنی cr7، را بر خود دارد.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org