کریس رونالدو ؛ ستاره مغرور دوست داشتنی + تصاویر

۱۴ خرداد ۱۳۹۴

80285817379783667553 کریس رونالدو ؛ ستاره مغرور دوست داشتنی + تصاویر
کریس رونالدو ؛ ستاره مغرور دوست داشتنی + تصاویر

بازیکن تیم ملی پرتغال که متوجه ماجرا می شود از مترجمش می پرسد که چه اتفاقی افتاده و چرا تماشاگران به این پسر می خندند. از نظر رونالدو، پسر ژاپنی، پرتغالی را به خوبی صحبت می کند تماشاگران به جای اینکه او را دست بیندازند، باید به او افتخار کنند چرا که تمام تلاشش را کرده است.

کریس رونالدو را خیلی ها دوست ندارند چرا که می گویند او بیش از آنکه یک فوتبالیست فوق العاده باشد یک آدم فوق العاده مغرور است که به هیچ کسی جز خودش توجهی نمی کند و فقط گل زدن برایش مهم است. با این همه رونالدو بعضی اوقات خلاف این موضوع را ثابت کرده و نشان داده که می توان به او به چشم یک آدم نیکوکار و خیر نگاه کرد.

نمونه اش ویدئویی است که به تازگی در سایت های مختلف منتشر شده و مربوط به حضور ستاره رئال مادرید در یک برنامه در کشور ژاپن است. جایی که یک پسر چشم بادامی می خواهد جلوی رونالدو، پرتغالی صحبت کند اما هول می شود و تماشاگران او را سوژه می کنند.

rsvhbjkbvigaok2e2oz کریس رونالدو ؛ ستاره مغرور دوست داشتنی + تصاویر

بازیکن تیم ملی پرتغال که متوجه ماجرا می شود از مترجمش می پرسد که چه اتفاقی افتاده و چرا تماشاگران به این پسر می خندند. از نظر رونالدو، پسر ژاپنی، پرتغالی را به خوبی صحبت می کند تماشاگران به جای اینکه او را دست بیندازند، باید به او افتخار کنند چرا که تمام تلاشش را کرده است.

مرام بالای کریس رونالدو شدیدا تماشاگران را تحت تاثیر قرار داد به طوری که آنها جدا از تشویق ستاره رئال مادرید- و البته پسری که پرتغالی صحبت می کرد- در شبکه های اجتماعی هم از این بازیکن تعریف کرده اند. آنها نوشته اند رونالدو با صحبت هایش روحیه فوق العاده ای به پسر ژاپنی داده چرا که صحبت کردن به یک زبان خارجی جلوی جمعیت کار بسیار پراسترسی است چه برسد به آنکه رونالدو هم یکی از مخاطبانت باشد و کلی خبرنگار و عکاس تک تک حرکاتت را زیر نظر داشته باشند.

5kzpqw5xo2vseagxtrr1 کریس رونالدو ؛ ستاره مغرور دوست داشتنی + تصاویر

پای ثابت برنامه های خیریه

این اولین باری نیست که رونالدو با کارهای انسان دوستانه اش در کانون توجه قرار می گیرد. سایت تریبال فوتبال در گزارش به قلم اندرو اسلویسون در مورد رونالدو نوشته: او بیش از ۱۲۰ میلیون پوند ثروت دارد اما مهم تر از ثروت او شخصیت ویژه و خیرش است. او تا امروز بارها و بارها از پروژه های انسان دوستانه حمایت کرده است که شاید مهم ترین آنها کمک به نجات جان دو پسری بوده که اصلا شرایط خوبی نداشته اند.

رونالدو در سال ۲۰۱۲ با پسری ۹ ساله که به سرطان مبتلا شده بود آشنا شد و پرداخت هزینه درمانی او را به عهده گرفت. اگرچه این پسر در سال ۲۰۱۳ نهایتان تسلیم سرطان شد اما کار خوب رونالدو از یاد هیچ کسی نمی رود. در سال ۲۰۱۴ هم رونالدو هزینه عمل جراحی مغز یک پسر ۱۰ ماهه را پرداخت کرد که مبلغی حدود ۵۰ هزار دلار می شد. او در جام جهانی هم به خاطر این پسر با مدل موی ویژه ای در برزیل حاضر شد که البته آن زمان کسی در جریان این داستان قرار نداشت.

uc88yxlj17oiztu7l6n کریس رونالدو ؛ ستاره مغرور دوست داشتنی + تصاویر

اتفاق دیگری که رونالدو را بیش از گذشته نزد هوادارانش محبوب کرد، علاقه نداشتن او به خالکوبی است. او در توضیح کارش گفته: «از آنجایی که من هرازگاهی، خون اهدا می کنم، سراغ خالکوبی نمی روم.» رونالدو هیچ وقت علاقه ای به صحبت درباره کارهای انسان دوستانه اش نداشته اما سایت looktothestars.org در یک گزارش فهرستی از کارهای خیر او را منتشر کرده اشت. براساس این فهرست رونالدو حامی مالی یک موسسه مبارزه با سرطان در اسکاتلند، موسسه حمایت از کودکان نیازمند در آمریکا یونیسف است.

کریس رونالدو در سال ۲۰۱۲، توپ طلایی ای که در سال ۲۰۱۱ برده بود را به مبلغ ۱.۵ میلیون یورو فروخت تا پول آن را به کودکان فلسطینی بدهد. او یکی از فوتبالیست های حاضر در پروژه ۱۱ نفر برای سلامت فیفاست که هدفش کمک به کودکانی است که زندگی شان تحت تاثیر ایدز، مواد مخدر و چاقی قرار گرفته است.

ebc7juhsr4d42x1c759v کریس رونالدو ؛ ستاره مغرور دوست داشتنی + تصاویر

کریس رونالدو

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org