کریس رونالدو و حیدر ، کودک لبنانی + تصاویر

۳۰ آبان ۱۳۹۴

resizer nl5b89cdc3a8ab7f5 کریس رونالدو و حیدر ، کودک لبنانی + تصاویر
کریس رونالدو و حیدر ، کودک لبنانی + تصاویر

ستاره پرتغالی رئال مادرید درخواست هوادار لبنانی خود را برآورده کرد و از اسپانیا با او تماس برقرار کرد تا زمیه دیدار این دو در لبنان فراهم شود.

حیدر نام کودکی لبنانی است که عاشق کریستیانو رونالدو است. او پدر و مادرش را در انفجار تروریستی برج البراجنه در جنوب لبنان از دست داد و روزهای بسیار سختی را سپری می‌کند.

رسانه های لبنانی با درست کردن کمپین هایی در صفحات اجتماعی از کریس رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید خواستند تا به دیدار این کودک زخمی لبنانی بشتابد و او را در این شرایط سخت تنها نگذارد.

روزنامه رنا حربی لبنان اعلام کرد که رونالدو با درخواست این کودک لبنانی موافقت کرده است. او از اسپانیا تلفنی با حیدر صحبت کرده و قرار است که به لبنان برود تا دیداری با او داشته باشد.

وقتی این کودک لبنانی از زیر آوار زنده بیرون آورده شد پیراهن رئال مادرید و رونالدو را بر تن داشت. او الان در بیمارستان به سر می‌برد و دیدار رونالدو از او می‌تواند لحظه ای فراموش نشدنی را برایش رقم زند.

1245 کریس رونالدو و حیدر ، کودک لبنانی + تصاویر

رونالدو در سال‌های اخیر فعالیت های زیادی در کارهای خیریه داشته است. او چند هفته پیش هم با آواره سوری که مورد بد رفتاری یک روزنامه نگار واقع شده بود دیدار کرد تا نشان دهد که درخشش او تنها به مستطیل سبز خلاصه نمی شود.

ستاره پرتغالی رئال مادرید خود را آماده دیدار حساس برابر بارسلونا می‌کند؛ قرار است در حساس‌ترین بازی هفته دوازدهم رقابت‌های لالیگا، شنبه هفته آینده رئال در سانتیاگوبر نابئو به مصاف بارسلونا برود که این دیدار جدال بین تیم‌های صدرنشین است.

بارسلونا با ۲۷ امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد و رئال مادرید هم با ۲۴ امتیاز دوم است.

 99745416013395418719 کریس رونالدو و حیدر ، کودک لبنانی + تصاویر

کودک لبنانی

58404830319243822956 کریس رونالدو و حیدر ، کودک لبنانی + تصاویر

حیدر کودکی معروف لبنانی

a2bf017ad2908b8380ef4d9f75de598b 760 348 کریس رونالدو و حیدر ، کودک لبنانی + تصاویر

رونالدو

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org