کشف حجاب جنجالی مهناز افشار در سوئد + تصاویر

۱۷ آذر ۱۳۹۴

resizer nlfb70914acc63395 کشف حجاب جنجالی مهناز افشار در سوئد + تصاویر
کشف حجاب جنجالی مهناز افشار در سوئد + تصاویر

این ژست‌های گاه و بیگاه برخی از بازیگران سینما در برابر دوربین‌های رسانه‌‌های خارجی بدجوری توی ذوق می‌زند؛ آن هم با زیر پا گذاشتن اصلی‌ترین هنجارهای حاکم بر عقاید مردمان مسلمان ایران زمین.

چند ماه قبل بود که ف.الف با پوششی زننده در جشنواره کن ظاهر شد و به تازگی هم میم.الف یعنی همان بازیگری که بیشتر شهرت سینمایی خود را مدیون شباهت ظاهری‌اش به یکی از بازیگران معلوم‌الحال سینمای طاغوت است، به هنگام شرکت در یک گردهمایی به ظاهر سینمایی در سوئد با پوششی هنجارشکن در برابر دوربینهای غربی ظاهر شده شاید به این خاطر که نشان دهد رگه‌هایی از روشنفکرنمایی در او وجود دارد.

0.553408001288033572 irannaz com کشف حجاب جنجالی مهناز افشار در سوئد + تصاویر
شاید اگر این گونه هنرپیشه‌ها برای همیشه فعالیت سینمایی خود را تعطیل کرده و برای زندگی به آن سوی آب ها مهاجرت می‌کردند این گونه رفتارها زننده نبود اما اینکه بازیگری که کافی است فقط یک سال پیشنهاد بازی در سینمای ایران را دریافت نکند تا حتی نتواند هزینه‌های تلفن همراهش را هم پرداخت کند با چنین وقاحتی در برابر دوربین های رسانه‌ای ظاهر می‌شود، مفهومی به ذهن نمی‌رساند به‌جز تبدیل شدن به عروسک خیمه شب بازی رسانه‌های غربگی!
0.554149001288033572 irannaz com کشف حجاب جنجالی مهناز افشار در سوئد + تصاویر
بازیگری که در سینمای ایران فعالیت می‌کند می‌بایست در هر نوع اجتماعی به هنجارهای حاکم بر این نوع سینما احترام گذاشته و کاری نکند که رفتار سوء او تعمیمی باشد برای نتیجه‌گیری درباره رفتار تمام بازیگران ایرانی.
0.554968001288033572 irannaz com کشف حجاب جنجالی مهناز افشار در سوئد + تصاویر
خانم میم.الف هم باید بداند که اگر ارزشهای اسلامی حاکم بر این جامعه نبود، محال بود مجالی برای هنرنمایی افرادی چون او فراهم آمده و در نهایت سرنوشتی جز بسیاری از ستاره‌های پوشالی فیلمفارسی‌های طاغوت در انتظار آن ها نبود. پس حداقل انتظاری که از ایشان می‌رود آن است که حتی اگر ملحد شده و به همین واسطه کشف حجاب می‌کنند حداقل به عقاید مخاطبان مسلمان خود احترام گذاشته و در انظار عمومی با ظاهری زننده رویت نشوند.
اشتراک گذاری :
۶ دیدگاه برای این نوشته
 1. هانیه گفت:

  زننده ؟ :))))))))))))))) واقعا که//////

 2. امبر گفت:

  اگر شما قضیه رو گنده نکنین ، هیچ اتفاقی نمیوفته

 3. فاطمه گفت:

  این عکسها کاملا وقیحانه است اینها مثلا الگوی ملتند واقعا برای خودمان متاسفم

 4. سپهر گفت:

  یکی از یکی فاسدتر…
  خاک بر سرشون که اجازه بازی بشون میدن.صداوسیما بی صاحبه…

 5. آرش گفت:

  همچین میگین کشف کشف
  انگار که واکسن بیماری ابولا رو کشف کردین! 🙂

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org