کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

۲۷ اسفند ۱۳۹۳

rd1ggz2qlgthcky4spfv کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب
کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

کیم کارداشیان Kim Kardashian بازیگر و سوپر مدل آمریکایی که به واسطه حاشیه زندگی خود به شهرت رسیده است متولد ۱۹۸۰ میلادی یا ۱۳۵۹ هجری شمسی است. شاید متعجب شوید وقتی بدانید این سوپر مدل آمریکایی قدی کمتر از ۱۶۰ سانتی متر دارد!

wenn222 کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

همسرها

دیمون توماس (۲۰۰۴-۲۰۰۰)
کریس هامفریز (۲۰۱۳-۲۰۱۱)
کانیه وست (تاکنون-۲۰۱۴)

کیم کارداشیان بیشتر بخاطر صورت و اندام خود به شهرت رسید ضمن اینکه فیلمهای خصوصی غیراخلاقی منتشر شده از او در این شهرت نقش بسیار زیادی داشته است (البته این فیلمها مثلا لو رفته و دست رسانه ها افتاده است)

در سال ۲۰۰۷ یک ویدئوی خصوصی خانگی که کیم کارداشیان با دوست پسر آن زمانش، ری جی، خواننده آر اند بی، ساخته بود فاش شد. کارداشیان اقدامات قانونی علیه ویواید اینترتیمنت برای حق مالکیت نوار را دنبال کرد.

کارداشیان آخر در ازای ۵ میلیون دلار امریکا (حدود ۱۷ میلیارد تومان خودمون)از پیگیری دست کشید و با ویواید اینترتیمنت تسویه حساب کرد.

عکسهای نوجوانی کیم کارداشیان

194247 436 کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

کیم کارداشیان

194248 122 کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

کارداشیان زاده ی لوس آنجلس کالیفرنیا، دختر رابرت کارداشیان، وکیل مدافع و کریس جنر است.

پدر کیم از سومین نسل ارمنی‌های آمریکایی و مادرش از تبار هلندی و اسکاتلندی است. پدرش بیشتر شهرتش را بخاطر وکیل مدافع شدن اونتال جیمز در طی یک ماجرای قتل بدست آورد، او در ۳۰ سپتامبر ۲۰۰۳ در گذشت.

194250 327 کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

مادر او در تاریخ ۱۹۸۹ از رابرت طلاق گرفت و در سال ۱۹۹۱ بابروس جنر ازدواج کرد.

194253 803 کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

کارداشیان دو خواهر به نام‌های کرتنی کارداشیان و کولی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او صاحب دو برادر ناتنی به نام‌های برتون و برندون جنر و برودی جنر (که مجری تلویزیون نیز می‌باشد) است، کیم کارداشیان سه خواهر نانتی به اسم‌های کیسی، کندل و کیلی جنر هم دارد. همچنین اونتال جیمز پدرخوانده او می‌باشد.او در دبیرستان مریمونت تحصیل می‌کرده‌است

194252 122 کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

کیم کارداشیان

194254 932 کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

کیم کارداشیان در نوجوانی

194251 827 کیم کارداشیان قبل از معروف شدن + تصاویر جالب

کیم کارداشیان که اکنون ۳۴ سال دارد، شهرت و ثروتش را مدیون نقشش در مشهورترین شوی رئالیتی تلویزیونی دنیاست. نقشی که پس از مرگ تراژیک پدرش آغاز شد. پدر او راب کارداشیان، وکیل مشهور هالیوود بود؛ مردی که توانست حکم تبرئه ی او در مقابل اتهام قتل در سال ۱۹۹۵ رابگیرد. او پدری بود که می‌خواست دخترش زندگی عادی‌ای داشته باشد و در مدرسه موفق باشد. دوست مدرسۀ کیم، نیکی لوند می‌گوید که او از مرگ عمیقاً دلشکسته بود. راب کاردشیان در سال ۲۰۰۳ بر اثر سرطان مری درگذشت.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org