گریم مهدی پاکدل در فیلم محمد رسول الله + عکس

۲۹ مرداد ۱۳۹۴

83234000790604601655 گریم مهدی پاکدل در فیلم محمد رسول الله + عکس
گریم مهدی پاکدل در فیلم محمد رسول الله + عکس

محمد فیلمی است ساخته مجید مجیدی و محصول ۱۳۹۳ که داستان زندگی پیامبر اسلام را روایت می‌کند. این فیلم در جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۳ اکران شد اما هنوز درباره اکران بین‌المللی آن تصمیم گیری نشده است. پیش بینی شده است که این فیلم با سطح بالای تکنولوژی بکار رفته در آن صنعت سینمای ایران را متحول کند.

بازیگران اصلی فیلم :علیرضا شجاع نوری، مهدی پاکدل، ساره بیات، مینا ساداتی، محسن تنابنده، داریوش فرهنگ، رعنا آزادی‌ور، حمیدرضا تاج دولت، صادق هاتفی، محمد عسگری، هدایت هاشمی، نگار عابدی، پانته‌آ مهدی‌نیا و جعفر قاسمی.

مهدی پاکدل با انتشار عکس زیر نوشت:

فیلم سینمایى محمد رسول الله از ۴ شهریور در سینماهاى کشور اکران میشود. نقش آفرینى در سه مقطع سِنى ابوطالب عموى پیامبر و پدر حضرت على برایم چون عبادتى دلنشین بود. انتخاب شده بودم براى ایفاى نقش در فیلمى که نام آن، نام مهربانترین مخلوق خداوند است. در روزگارى که قرائت هاى خشن و ظالمانه از دین و آیین ما میشود مجید مجیدى با یک فیلم شاعرانه با هوشمندى دوران کودکى پیامبر را به تصویر کشیده اند تا پیام مهر و محبت این یگانه را با زبان سینما به جهان نشان دهند. برایم افتخارى بس عظیم است حضور در نقشى که راوى این قصه زیباست. پس از اکران فیلم در مورد جزییات بیشتر آن مفصل خواهم نوشت و با شما عزیزان حتماً بعد از تماشاى فیلم به گفتگو خواهم نشست. گریم از جیانتو دروسى عکس از نادر فوقانى.

4dcf84bykd7z5puoa87b گریم مهدی پاکدل در فیلم محمد رسول الله + عکس

مهدی پاکدل

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org