گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و… +تصاویر

۱۸ دی ۱۳۹۵

گفتگوی تصویری تازه با امیر تتلو در آپارات، در ساعات گذشته بیش از ششصد و پنجاه هزار بار دانلود شده است!

یک قاضی محترم با عنوان تشویق حوانان به فساد و فحشا برایم یک احضاریه فرستاد که یک لحظه از کوزه دررفتم، و بعدش معذرت خواهی کردم.

این همه آدم به من فحش دادند، کسی چیزی نگفت، تا خودم یک فحش دادم، مشکل ایجاد شد!

هدفم یک هدف جمعی موفقیت ایران است. ولی عده ای که ایرانی نیستند نمی خواهند امیر تتلو به کنسرت و ورزشگاه برود.

hip8by5kknqzv9c1ez گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

اینستاگرام ام به ضررم بوده، اما باز هم ادامه می دهم.

منبع درآمدم اسپانسرهاست. بیشتر مبادله کالا به کالا می‌کنم! الان توی حسابم دو سه میلیون تومان پول است. هر وقت به صفر می‌رسم یک کاری می‌کنم. از وقتی این طوری روی خط زندگی می‌کنم که فهمیده‌ام روزی دست خداست.

مگر اشکان دژآگه تتو ندارد؟ مگه عکس سوشا مکانی پخش نشده؟ مال ما چه فرقی می‌کند؟

yib8vzem5jk2azmgbfu گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

گیاهخوارم. گاو یک دوست است برای ما. خوردن‌اش برای نمردن، اشکالی ندارد. اما قرار نیست این قدر گاو تولید کنیم و به‌شان هورمون بزنیم و بخوریم‌شان.

مردم ایران مهربان ترین و بی رحم ترین هستند. من با خودم قرار گذاشته‌ام که در هر شرایطی که خواستند عکس بگیرم. ولی انگار حاضرند بمیری ولی باهات عکس داشته باشند. در مسیر بازداشتگاه طرف با من عکس گرفت. حاضر بود تصویر من را با دستبند پخش کند.

8xv7kc9bu9sxeir6y گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

امیر تتلو و مادرش

چند بار خداحافظی کرده‌ام. خدا مرتضی پاشایی را رحمت کند. اما هنگام درگذشت او، نمی‌دانم چرا به من فحش می‌دادند. شما هم در موقعیت من قرار می‌گرفتید، خداحافظی می‌کردید!

مایکل جکسون هم اگر این جا بود، دیوانه می‌شد و فرار می‌کرد.

4zme4vrn4wysdngwtpt گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

در زندان که نماز می‌خواندم، می‌گفتند داری این جا نماز می‌خوانی که بعدش بروی بیرون همان کارها را بکنی؟ شاید من دل‌ام گرفته و خواسته‌ام برای خدا نماز بخوانم. اصلا اگر هم دارم ریا می‌کنم، باز کار شما بدتر است که مرا از نماز زده می‌کنی!

lnm5wceg9gygw60htgd8 گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

آزادی تتلو آزاد

امیر تتلو پس از آزادی این پست ها را در اینستاگرام منتشر کرده بود.

۶٣ روز بعد … !! همین الان !! قویتر و پاک تر از همیشه ????????????❤️ خیلى جاى گِلگى هست از خیلیا اما بخشش از بزرگان است و ما هم که تو این سفر کلى بزرگ شدیم به لطف پروردگار پس اصلا حرف منفى نمیزنم و از همین الان میچسبیم به کار و تلاش و راه قهرمانى ???? خدایا شکرت که تو هر کارت هزارتا حکمت هست ????٧٨

در ادامه پست های دیگری منتشر کرد که آنها را در ادامه میبینیم :

zxi6jr0we9ajbylgjm گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر
خدا کارى کرد که دورو وَریامو بشناسم !! شناختم !! تنهاترم از همیشه ولى “قهرمان ” ???? تنها ولى وحشى و از قبلیا هیشکى نیست !! هیشکى !! مُفت برى تموم شد !! فقط منم و مُربیام ، اونم واسه اینکه لازمشون دارم واسه راه قهرمانى !! همین !! تو کوچه ى ما هم عروسى میشه … ! میگى نه بشین تماشا کن???? ٧٨
2r1up10pygmdvrs3dir گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر
ما رسیدیم کف تهرون با فلاسک چائیمون !! خب شما چه خبر ؟!؟٧٨
u6jegybx894cx62b241 گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر
فعلا آقا موسى یه قهرمانى آورده تا ما بیایم ????????????????سلطان حلالت باشه ????٧٨
ekaj3cfjvswuhqqpvypx گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر
سریعتر از اون چیزى که فک میکنید میخوام برم جلو !! مطمئن باشین !!! به اندازه کافى خوابیدم ???? شب بخیر ????????٧
oqjqnmzd46rnvjddt70z گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر
خوب یه دعا دوره هم بکنیم ؟!؟ بعد از یه عالمه روز ???? خدایا مهربونى و عشق و دوستى رو به کشورمون برگردون ???? خدایا زندونیارو کمک کن که زودتر پاک شنو آزاد ???? خدایا بیمارارو کمک کن که زودتر پاک شن و سلامت ???? پروردگارا عشق و معرفت و دوستى و خنده رو بهمون برگردون ???? الهى آمین ????٧٨
2tl4lhr5qibqagrng9as گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر
آقاى گُلو گلاش ????خدایا شکرت ???? امشب از همیشه جلوترم با اینکه خیلیا میخواستن به بدترین شکل ممکن نابودم کنن !! بازم دستو گرفتى و شرمندم کردى و بازم همه جا بودى حتى کُنج قفس !! امتحانات عجیبه ولى قشنگ !! سنگینه ولى جذاب !! زانوهارو خم میکنه اما کمرو نه !! به مو میرسه امّا پاره نه !! خدایا شکرت که هرچى آدما بدتر میشن من قویتر و شکرت که هرچى سخت تر میشه من محکم تر !! بنده هاتو جورى امتحان میکنى که نمیرن !! چون سرباز مُرده نمیتونه بجنگه ! هر کى هم نمیره قوى تر میشه !! قُل میدم رو سفید بشم هم جلو تو ، هم جلو همه !! من دیگه مال هیشکى نیستم ! فقط مال دوییدنم تو راهى که خودت رو، نور و هدفش قرار دادم !! من دیگه بچه نیستم ! بزرگ شدم !! ما با هم رو به نوریم ????
8yoe8w95piehyxrmgg گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر
این فلاسکمونه !! هرشب میشستیم با یاسین و بقیه بچه هاى اتاق تا چند ساعت بعد خاموشى چایى میخوردیم و درد و دل میکردیم !! هِى ???? !! تلخ و سخت بود اما گرم و دنج و صمیمى و بى ریا ! شاید باورتون نشه اما دلم واسه زاغم و اتاقمون و رفیقام تنگ شد ! اونجا هم دنیاى خودشو داشت و پر بود از آدمه سینه سوخته و دل شکسته !! ان شاءالله آزادیه همشون ????????٧٨

امیر تتلو چگونه معروف شد

«وقتی امیر تتلو به سمی آخر می زند!»، «عکس امیر تتلو با پیراهن پرسپولیس»، «شوخی با امیر تتلو در برنامه خندوانه»، «جزییات دستگیری امیر تتلو» و… امیر تتلو را تقریبا همه می شناسیم. خواننده رپی که به هر دری زد تا از راه قانونی مشهور شود، اما نتوانست و در نهایت تصمیم گرفت راه های مختلفی را برای رسیدن به شهرت انتخاب کند.

امیر تتلو بعد از این که از موسیقی ناامیدشد، جنجال های زیادی را برای خودش و دیگران به وجود آورد. او با حضور در عرصه های مختلف با همان ظاهر به قول معروف نامتعارف، خودش را در جریانی قرار داد که خیلی زود در تیررس و شلیک مخالفانش قرار گرفت. در این مطلب قصد داریم به راهی که تتلو برای معروف شدن انتخاب کرد، بپردازیم.

8g8zztsl2n2fmwg5czk گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

 من یک نابغه ام!

امیر تتلو مثل اغلب خواننده ها از زمان کودکی اعتماد زیادی به صدایش داشته و خودش را یک نابغه می دانسته. او با این که خیلی زودتر از رپرهای ایرانی کارش را شروع کرد، اما هیچ وقت نتوانست به جایگاهی که می خواست برسد. تتلو کارش را به همان شیوه ای آغاز کرد که خیلی از خواننده های امروز برای شنیده شدن صدا و موسیقی شان به شکل زیرزمینی کارشان را شروع کردند.

تتلو در نیمه های دهه ۸۰ ایران را به مقصد دبی ترک کرد. بخش عمده این سفر رسیدن به شهرت بیشتر بود. او در کنسرت های آن ور آبش به شکلی غیرمتعارف به توهین پرداخت، به گونه ای که با افزایش اعتراضات نسبت به کنسرت مبتذل «تتلو»، پس از بازگشت به ایران، بازداشت شد. تتلو چند روز بعد از بازداشتش، با نوشتن ندامت نامه از زندان آزاد شد. او در متن این ندامت نامه، ضمن ابراز پشیمانی، از تلاش برای کسب مجوز از وزارت ارشاد نیز سخن گفته بود.

من یک فوتبالیستم!

او هم مانند خیلی  از خواننده های رپ ایرانی، مثل یاس و آرمین تو ای اف ام، غیرمجاز است. تتلو بارها با ترانه هایش نسبت به این مسئله ابزار گله و شکایت کرده. او در طول مدتی که به شکل زیرزمینی فعالیت می کرد، با همان ظاهر همیشگی و عجیب و غریبش به افراد زیادی متوسل شد تا مجوز بگیرد، اما هیچ وقت صدایش قانونی نشد.

تتلو تلاش های فراوانی در طول ۱۱ سال فعالیت خود برای مجوزدار شدن انجام داد، اما با درهای بسته زیادی مواجه شد. او پس از انتشار آلبوم سومش که سعی کرده بود در چهارچوب قوانین باشد، برای مدتی قید خوانندگی و موسیقی را زد. تتلو که به این نتیجه رسیده بود در دنیای موسیقی اضافه است و هر جا می رود بیرونش می کنند، رفت به سراغ فوتبال. او جدی و سخت مشغول تمرینات فوتبال شد و روزی ۱۶ ساعت ورزش می کرد! و آرزویش این بود که روزی پیراهن شماره شش پرسپولیس به او تعلق بگیرد.

i7d9vta3fag387hpfikp گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

من هیچ کس نیستم!

تتلو اما این بار هم شانس نیاورد! هر جا می رفت، او را اخراج می کردند. در تمرینات باشگاه پرسپولیس حاضر شد، اخراجش کردند، در تمرین تیم ستارگان حاضر شد، سرمربی تیم مانع از این کار شد و او را به تمرین راه نداد. او که تقریبا از همه چیز ناامید شده بود و خودش را بدشانس ترین آدم دنیا می دانست، در اینستاگراش و در واکنش به حسین یاریار، سرپرست تیم ملی هنرمندان، پست گذاشت و نوشت: دارم بر می گردم از تمرین هنرمندان! تمرینی که این بار خیلی زود تمام شد، چون دیگه احتیاجی به امیر تتلو نداشت! اون تیمی که من توش بازی می کردم، حتی یک هنرمند هم نداشت! به من گفتن برو جالبه! خیلی جالبه! خدا رو صدهزار مرتبه شکر که دیگه احتیاجی به من ندارن!

eold0dafcjz4ici5nk گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

کری خوانی در فضای مجازی

تتلو برای مدتی خودش را از همه چیز محروم کرد. تنها دل خوشی او پست گذاشتن در صفحه اینستاگرام و ارتباط با مخاطبان میلیونی اش بود. او از صبح تا شب کارش پست گذاشتن بود. پست های متعدد و جنجالی به او اجازه نداد از دور خارج شود. اینستاگرام برای او به رسانه کری خوانی های او درباره هر مطلب و اتفاق تبدیل شده بود. تتلو هر چقدر در دنیای واقعی با بدشانسی و بی توجهی رو به رو شده بود، اما در دنیای مجازی با طرفداران بسیاری مواجه شد. تتلویی ها یا به بیان بهتر طرفداران امیر خیلی بیشتر از میزان فالوئرهای سوپراستارهایی مثل علی کریمی، محمدرضا گلزار و… شده بودند.

او با کسب سه میلیون فالوئر به یکی از محبوب ترین چهره های فضای مجازی تبدیل شد. میزان حمایت تتلویی ها از امیر تا جایی پیش رفت که هر کس به او چپ نگاه می کرد، مورد هجوم او و طرفدارانش در فضای مجازی قرار می گرفت. هر کس لج او را در می آورد یا به اصطلاح پا روی دمش می گذاشت، طرفدارانش با کامنت گذاشتن در صفحه شخص مخالف با امیر، مورد حمله شدیدی قرار می دادند و او را پشیمان از پست گذاشتن درباره تتلو می کردند.

نمونه مهم این اتفاق، درافتادن با سالومه سیدنیا، مجری شبکه من و تو، با امیر تتلو بود. داستان از آن جا شروع شد که سالومه سیدنیا در پی ساختن برنامه ای برای نوروز ۹۵، دست به انتخاب بدترین آهنگ سال ۹۴ زد که در این میان با آوردن آهنگ انرژی هسته ای امیر تتلو باعث واکنش شدید امیر تتلو و طرفداران تتلویی او شد. تتلویی ها مجری من و تو را در آخر مجبور به حذف عکس انتخاب بدترین آهنگ کردند. اینستاگرام برای تتلو به محفلی برای عقده پراکنی های او تبدیل شده بود.

qc79r12p6jxuz6fn1kb گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

تتلو فقط اسم منه!

تتلو در دنیای مجازی تقریبا محبوب تر از تتلویی شده بود که می خواست خواننده و فوتبالیست شود. او به درجه ای از محبوبیت رسیده بود که خودش عقیده داشت هیچ کس جز او نمی تواند این قدر طرفدار داشته باشد. از طرفی میزان استفاده از نام او در برنامه ها و سریال های تلویزیونی هم تقریبا یکی از راه های دیده شدن آن کارها بود. نمونه مهم این اتفاق استفاده کمال تبریزی از اسم تتلو روی شخصیت اصلی سریالش، هوشنگ تتلویی بود که به عنوان یک شخصیت ابله در این سریال شناخته می شد.

تتلو بعد از این اتفاق با عصبانیت تتلویی خود واکنش نشان داد و گفت: «تتلو» اسمیه که من ساختم و هیچ جای دنیا نیست! اگه واسه کسی مهم نبود، تو فیلم و سریالشون نمی آوردن! حالا شعور و معرفتشون جوریه که بی احترامی هم می کنن. من اصلا ناراحت نیستم. هرگونه سوءاستفاده از اسمم، نوش جون اونایی که این همه خرج می کنن و سریال می سازن و توش به ما بی احترامی می کنن که به واسطه اسم ما فروششون بره بالا!

pofx24bvsxug3zony2yn گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

می شه کمتر فحش بدی!

خیلی ها تتلو را خواننده رویاپرداز و عصیان گری می دانند که به هیچ یک از آرزوهایش نتوانسته برسد حالا زیپ دهانش را باز کرده و هرچقدر دلش می خواهد، به آدم های محبوب جامعه فحش و ناسزا می گوید. شاید برای همین است که این قدر از طرف مخالفانش و تتلونماها فحش می خورد و در کامنت ها او را مسخره می کنند.

تتلو به خاطر دیده نشدن یا به بیان بهتر کم توجهی ها، فازش با دیگر خوانندگان رپ کمی متفاوت است. اگر ویدیویی او را که در لحظه دستگیری اش منتشر شده، ببینید، متوجه خواهید شد که او جلوی دهانش را حتی جلوی نیروی انتظامی هم نمی تواند بگیرد و به شکل کاملا رک و صریح می گوید که من را ببرید زندانی ام کنید.

2lwvzr7e8fpa8oztvd 1 گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

روز، خیابان، سکانس دستگیری

ماجرای دستگیری امیر تتلو، تقریبا پیچیده است. چیزی که موضوع را عجیب تر می کند، مشخص نبودن دلیل اصلی دستگیری اوست. معلوم نیست دستگیری او به خاطر استفاده از فحش و ناسزاست یا عکس انداختن با یک بازیکن جنجالی! جالب این جاست که اگر او به خاطر فحش و ناسزا در اینستاگرام بازداشت شده، پس چرا تمام آن هایی که زیر پست ها از الفاظ رکیک استفاده می کنند و کامت می گذارند، بازداشت نمی شوند! از طرفی هم می گویند او به خاطر ارتباطش با هافبک پرسپولیس، محسن مسلمان، بازداشت شده.

مسلمان چند هفته قبل از بازداشت تتلو، به جای حضور در تمرین پرسپولیس، به تماشای بازی تاسیسات دریایی رفت و با تتلو عکسی سلفی گرفت. این عکس با واکنش هایی در فضای مجازی رو به رو شد و هافبک سرخ ها گفت با هماهنگی باشگاه آن روز به تمرینات نرفته است. اما این وسط پای مسلمان هم گیر است، چون چند روز پیش مسلمان هم به کمیته اخلاق احضار شد.

تتلو به خاطر هر دو این اتفاق و خصوصا «تشویق نمودن جوانان به فساد و فحشا» چندین بار به دادگاه احضار شده بود، اما او هیچ کدام از این احضاریه ها را جدی نگرفت. او در آخر به دلیل ویدئویی که منتشر کرده بود و در آن به توهین و هتاکی بازپرس پرونده خود پرداخته بود، به شکل کاملا آشکار و در انظار عمومی بازداشت شد.

njsfjlxupwjjawh8za2 گفتگو با امیر تتلو درباره نماز خواندن، منبع درآمدش و... +تصاویر

دستگیری عمو تتل

بعد از دستگیری تتلو، او در حالی در راهروهای دادسرا دیده شد که لباس زرد زندان بر تن داشت و به علاوه با دست بند و پابند تردد می کرد. نکته عجیب به فریادهای بلند او مربوط می شود. این خواننده در حالی که به شدت کتک می زد، عبارات عجیبی در مورد این که هوادار دارد و نمی توانند کاری با او انجام بدهند، به زبان می آورد که توجه همه حاضران را به خودش جلب کرده بود.

در مدت حضور تتلو در دادگاه، چهار نفر از او محافظت می کردند. اما طرف دیگر این ماجرا تتلویی ها هستند. آن ها این روزها حال خوشی نداشتند و به شکل زیرزمینی نسبت به بازداشت تتلو واکنش نشان دادند. آن ها چند روز پیش طی فراخوانی که از طرفداران و دوستداران این خواننده زیرزمینی دعوت کرده بودند تا حضور یابند، در خیابان ۱۵ خرداد مثل امیر دستگیر شدند. آن ها این روزها اینستاگرام امیر را به دست گرفته اند و در آرزوی این هستند که مار زخمی زودتر آزاد شود.

کافه سینما

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. پریا گفت:

    اگه اینا واقعا درست باشه که خیلی بد شانس…

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org