دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

گلزنی سردار آزمون در لیگ قهرمانان اروپا + عکس

۱۱ آبان ۱۳۹۵

در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، در دیدار میان دو تیم اتلتیکو مادرید و روستوف در ورزشگاه ویسنته کالدرون، سردار آزمون موفق به گلزنی شد.

گلزنی سردار آزمون در لیگ قهرمانان اروپا + عکس

در حالیکه این دیدار در ورزشگاه خانگی نایب قهرمان اروپا برگزار می شد، شاگردان دیگو سیمئونه ابتدا توسط آنتوان گریزمان در دقیقه ‘۲۸ به گل رسیدند و این در حالی بود که سردار آزمون روی ارسال کاراسکو اثر گذاری کرد و به نوعی توپ با برخورد به سر او مقابل پای گریزمان قرار گرفت اما دو دقیقه بعد (‘۳۰) افتخار فوتبال ایران تلافی کرد و روی پاس پولوز در موقعیت تک به تک با ضربه ای دقیق و عالی دروازه یان اوبلاک را باز کرد تا دست به کار بزرگی مقابل دفاع منسجم روخی بلانکو زده باشد.

به این ترتیب سردار آزمون به اولین بازیکن تاریخ فوتبال ایران تبدیل شد که در تیمی غیر آلمانی در لیگ قهرمانان اروپا موفق به گلزنی شده و البته چهارمین بازیکن ایرانی شد که در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا موفق به گلزنی شده است.

اتلتیکو در این فصل پیش از این دیدار تنها ۶ گل دریافت کرده بود.

نود

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org