گلشیفته فراهانی باز هم برهنه شد + تصویر

۷ دی ۱۳۹۳

xeu6omn19yzeax1crutg گلشیفته فراهانی باز هم برهنه شد + تصویر
گلشیفته فراهانی باز هم برهنه شد + تصویر

گلشیفته فراهانی که چند سال پیش با انتشار فیلم برهنه شدن خود، پدرش را راهی بیمارستان کرده بود، بار دیگر دست به اقدام ناپسندیده ی برهنگی زد. گلشیفته فراهانی که در فیلم های نه چندان معروف هالیوودی، تنها با پیشنهاد نقش های ضعیف و کوتاه مواجه میشد، برای آخرین دست و پا زدنش در اقیانوس هالیوود ، بار دیگر تن به برهنگی داد.

در اقدام پیشین گلشیفته فراهانی برای لخت شدن ، تنها نیمی از بدنش برهنه بود که در اقدام جدیدش، تمامی بدنش برهنه است…!

تصویر برهنه‌ گلشیفته فراهانی ، بازیگر ایرانی سینمای جهان، روی جلد تازه ترین شماره‌ی مجله‌ی فرانسوی ایگوییست (Égoïste) قرار گرفت.

گلشیفته فراهانی پس از خروج از ایران با توهم پدیده شدن در سینمای اروپا و هالیوود ، و شکست های پیاپی به وضعیتی دچار شد که در آوارگی کامل دست به هر اقدامی زد و سعی کرد با انواع برهنگی و نمایش خود از این طریق و حاشیه درست کردن در نشریات مختلف اروپایی، همچنان تصور کند که یک هنرمند است!!

تصویر برهنه‌ گلشیفته فراهانی ، بازیگر ایرانی سینمای جهان، روی جلد تازه‌ترین شماره‌ی مجله‌ی فرانسوی ایگوییست (Égoïste) قرار گرفت.

گلشیفته فراهانی ، پیش‌تر در تابستان گذشته، در گفتگویی با نیویورک‌تایمز فاش کرده بود که در مقابل دوربین این عکاس ایتالیایی مقیم پاریس برهنه شده است.

او در آن گفتگو، با اشاره به جنجال به وجود آمده بعد از انتشار عکس‌های برهنه‌‌اش در فیگارو در سال ۲۰۱۲، گفته بود: «وقتی که این ایده را مطرح کرد گفتم: ببین پائولو، من تا به حال مشکلات زیادی به خاطر این ماجرا داشته‌ام. بهتر است از این کار صرف‌نظر کنیم. ولی بعد، با خودم گفتم: اگر پائولو راورسی این عکس‌ها را نگیرد چه کسی بگیرد؟! انگار از تن من عبور می‌کرد و از روحم عکس می‌گرفت!»

Golshifteh گلشیفته فراهانی باز هم برهنه شد + تصویر

برترین ها

اشتراک گذاری :
۸ دیدگاه برای این نوشته
 1. هادی گفت:

  باید به این زن گفت فاحشگی ,هنرمندی نیست

 2. زهرا گفت:

  بعضیا لیاقت آزادیرو ندارن….
  فکر میکنن به این چیزا میگن آزادی

 3. حميد گفت:

  بگو اخه واسه یه فیلم ادم خودشومیفروشه

 4. man گفت:

  واقعا” خجالت داره

 5. محمد گفت:

  برداشت غلط از آزادی یعنی این.
  هرزگی به هیچ وجه به معنای آزادی نیست.

 6. رضا گفت:

  من مطمئنم که پشیمون میشه ولی اون موقع دیگه فایده ای نداره چون به یکباره می بینه پیر شده و فرتوت

 7. سارا گفت:

  واقعا ابروی یه زن ایرانی روبرده متاسفم براش…

 8. حمید گفت:

  هههههه حالا واسه ما رگ غیرت باد میکنی . واقعا متاسفم براتون.شماهایی که حرف از اریایی و هرزگی و اینا میزنید بهتره برید خودتون رو قضاوت کنید شاید اصلا همین گلشیفته خیلی پاکتر از شما ها باشه .گلشیفته هرزه ظاهری از نظر شماست ولی از نظر من شماها هرزه ذهنی هستین.

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org