خطبه عقد سعید عزت اللهی در خندوانه جاری شد!

شب گذشته، خندوانه میزبان سه تن از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بود. رامبد جوان در این برنامه، گفتگویی صمیمی با علیرضا بیرانوند، سعید عزت‌اللهی و میلاد محمدی داشت.

یوپ هاینکس رسما سرمربی بایرن مونیخ شد + عکس

۱۴ مهر ۱۳۹۶

باشگاه بایرن دقایقی پیش رسما اعلام کرد که یوپ هاینکس را به عنوان جانشین آنچلوتی برگزیده است.

کارلو آنچلوتی که در اولین فصل حضورش در بایرن با این تیم قهرمان بوندس لیگا شده بود، به دنبال کسب نتایج ضعیف در دومین فصل حضورش در آلیانس آره نا، چند روز قبل اخراج شد و دستیارش، ویلی سانیول، به طور موقت هدایت باواریایی ها را برعهده گرفت. بایرنی ها اما به دنبال یک سرمربی مطرح به عنوان جانشین کارلتو بودند.
1427656 237 یوپ هاینکس رسما سرمربی بایرن مونیخ شد + عکس
سرانجام پس از مطرح شدن نام چندین مربی بزرگ، مدیران بایرن تصمیم گرفتند بار دیگر به یوپ هاینکس اعتماد کنند؛ کسی که فصل ۲۰۱۲-۱۳ بایرن را به همه جام های ممکن رساند و سه گانه ای تاریخی را برای این تیم به ثبت رساند.
 1427655 639 یوپ هاینکس رسما سرمربی بایرن مونیخ شد + عکس
خبر بازگشت هاینکس به بایرن دو روز پیش از سوی نشریات آلمانی تایید شده بود و حالا جنبه رسمی به خود گرفته است. نکته جالب اینکه اولی هوینس، مدیر بایرن سه روز پیش در نشستی با پپ گواردیولا در مورد انتخاب هاینکس از وی مشورت گرفته بود.
هاینکس تا پایان فصل مربی بایرن خواهد بود و باید دید تصمیم مدیران باشگاه در مورد فصل بعد چه خواهد بود. او سال ۲۰۱۳ با چشمانی اشک بار با بایرن وداع گفت و اعلام بازنشستگی کرد.

ورزش سه

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org