یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

۱ آبان ۱۳۹۵

7wjy58jqj46qvaccs1h0 یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

در این شماره بیوگرافی، سبک زندگی و عکس های زیبا از سبک لباس پوشیدن یکتا ناصر را مشاهده می کنیم.

بیوگرافی یکتا ناصر

uq7tspmhfygd9n918ugn یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

نام:یکتا
نام خانوادگی:ناصر
تاریخ تولد:آبان ۱۳۵۷
تحصیلات:تحصیل کرده رشته مهندسی محیط زیست
—————————————————————–

7wjy58jqj46qvaccs1h0 یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

یکتا ناصر متولد آبان ۱۳۵۷ در تهران است. او در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده، به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آنچه که دوست می داشت به کمک شانس بدست اورده و به همین خاطر خیلی تلاش برای بازیگری نکرد است .

7r54nsun2xngunuvd5y یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادر خانه‌دار است. به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد. پس از بازی در چند سریال دیگر، وارد دانشگاه شد و و در رشته محیط زیست مشغول به تحصیل شد.

5ph1iwuu8mhhwiipev1d یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

مراسم ازدواج یکتا ناصر

این بازیگر کشورمان با انتشار عکسی از خودش و منوچهر هادی کارگردان سرشناس, خبر ازدواج شان را منتشر کرد.

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران بدنیا آمده و ۳۷ سال سن دارد و در فیلم های متعددی حضور داشته است. آخرین فیلم مشترک یکتا ناصر و منوچهر هادی, فیلم ‘ من سالوادور نیستم ‘ می باشد که هم اکنون درحال اکران می باشد.

7snep8qw1jqtk1pvyoq8 یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

منوچهر هادی نیز در سال ۱۳۵۱ در تهران بدنیا آمده و به عنوان کارگردان و فیلمنامه نویس فعالیت می کند.

یکتا ناصر در صفحه شخصی اش عکس زیر را منتشر کرده و نوشته است:

*** به امید روزهایى پر از عشق براى همه دوستان

wl5s6obu1oh7eo99wa یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

بارداری یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر کشورمان باردار شده است.

در جدیدترین عکس منتشر شده از یکتا ناصر, این بازیگر ۳۸ ساله باردار به نظر می رسد.

یکتا ناصر سال گذشته با منوچهر هادی کارگردان کشورمان ازدواج کرده بود.

wjbz8ofkfgnlbi66xr1p یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

مصاحبه با یکتا ناصر

یک عکس داشتم، بازیگر شدم

ماجرای بازیگر شدنت چطور بود. مثل خیلی‌ها از بچگی رؤیای بازیگر شدن داشتی یا اتفاقی به این عرصه وارد شدی؟

از سن خیلی پایین به بازیگری علاقه داشتم البته باید اتفاقاتی پیش بیاید تا تو بتوانی به آنچه می‌خواهی برسی. یادم می‌آید ۱۶ساله بودم و تازه پیش‌دانشگاهی را تمام کرده بودم. در واقع در مرحله‌ای از زندگی‌ام بودم  که هنوز تصمیمی برای آینده‌ام نداشتم. یک روز یکی از دوستانم به من گفت باید خواهر ۵ ساله‌اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد و از من خواست که همراه او بروم. من هم به قصد همراهی با او به آن دفتر رفتم. آنجا به من گفتند حالا که تا اینجا آمده‌ای شما هم یک فرم پر کن، یک عکس پرسنلی در کیفم بود که آن عکسم را روی فرم گذاشتم.چند وقت بعد برای بازی در یک سریال با من تماس گرفتند و من برای بازی در سریال ۶ قسمتی گل‌های کاغذی جلوی دوربین رفتم. بعد از بازی در آن کار برای بازی در سریال «عید آن سال‌ها»ی آقای سعید ابراهیم‌فر انتخاب شدم. بعد از آن هم در رشته مهندسی دانشگاه قبول شدم.

vhajh3z0gh5s30p6yoc یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

در مقابل دوربین هیچ حسی نداشتم

یادت می‌آید اولین‌بار که روبه‌روی دوربین قرار گرفتی چه حسی داشتی؟

واقعیت این است که اصلا فکر نمی‌کردم که یک روز به طور حرفه‌ای بازیگری را دنبال کنم. خب، دنیای بازیگری برایم ناشناس بود. اصلا نمی‌دانستم باید چه کاری انجام دهم یا این حرفه آینده خوبی دارد یا نه. شاید به همین دلیل رشته دانشگاهی هنر را انتخاب نکردم. همیشه فکر می‌کردم کارهای هنری نمی‌تواند به عنوان یک شغل ثابت برایم باشد. اصلا به ذهنم خطور نمی‌کرد روزی به بازیگری بخواهم به عنوان یک شغل نگاه کنم. صادقانه بگویم الان بعد از گذشت این همه سال روبه‌روی دوربین قرار گرفتن استرس و نگرانی‌ام بیشتر از روزهای اول بازیگری‌ام شده است. آن موقع بازیگری برایم جدی نبود به همین دلیل اضطرابی حس نمی‌کردم. خب، هم سنم پایین بود و هم اینکه دانش بازیگری را نداشتم بنابراین وقتی برای اولین‌بار بازی کردم هیچ حس خاصی نداشتم.

iyotafhkngcjpcmmyvnu یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

واکنش افراد گروه در مقابل اولین بازی تو چه بود؟

قبل از شروع فیلمبرداری از من تست بازی گرفته شد و بعد شروع به کار کردم. اما چیزی که در ذهنم مانده است انرژی‌های مثبت اطرافیانم بود. من همیشه عاشق مطالعه بودم اما بعد از اینکه کار بازیگری را شروع کردم سراغ کتاب‌های تخصصی، کارگردانی، فیلمنامه‌نویسی، بازیگری و دوربین رفتم. از آن به بعد شروع کردم به طور حرفه‌ای فیلم دیدن و از تجربیات اطرافیانم استفاده کردم.

u2m7rez1h0dywosz71a یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

سختگیر شدم

از چه زمانی احساس کردی حرفه بازیگری برایت جدی‌تر شده؟

بعد از نقشی که در سریال «با من بمان» بازی کردم. فکر می‌‌کنم نقطه عطف زندگی من کار کردن با آقای لبخنده بود. من هم بازیگری و هم خیلی چیزهای دیگر را از او یاد گرفتم. تصویربرداری «با من بمان» یک‌سال طول کشید و یک‌سال زمانی است که می‌توان در آن خیلی چیزها آموخت به‌خصوص که نقش من در آن سریال نقش اصلی بود، آنجا بود که احساس کردم دوست دارم بازیگری را جدی‌تر دنبال کنم. بعد از «با من بمان» تقریبا برای تمام سریال‌ها به من پیشنهاد بازی دادند اما فکر می‌کردم باید کار بهتری را انتخاب کنم. نکته عجیب  این بود که خیلی‌ها فکر می‌کردند «با من بمان» اولین بازی من بوده است.

5frouqsp41ef5edgjqv یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

حال مادرم را می‌پرسند!

واکنش خانواده‌ات وقتی به تو پیشنهاد بازی داده شد، چطور بود؟

خانواده‌ام مرا تشویق می‌کردند ولی نگرانی‌های خودشان را داشتند. مادرم طفلک خیلی اذیت می‌شد. آن زمان که شروع به بازیگری کردم موبایل خیلی رایج نبود و هر کسی موبایل نداشت. خیلی وقت‌ها هم پیش می‌آمد که شب‌کار باشم. آن وقت بود که مادرم تا ۵ صبح بیدار می‌ماند تا به خانه بازگردم حتی بیشتر اوقات با من به لوکیشن می‌آمد و منتظر می‌ماند تا کارم تمام شود. هنوز هم کسانی که آن زمان با آنها کار کرده‌ام حال مادرم را می‌پرسند(می‌خندد).

4zj1uerxvcvpj0cjnxn یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

اعتماد کردم و پشیمان شدم

هیچ‌وقت سعی نکردی به طور آکادمیک رشته بازیگری را دنبال کنی؟

زمانی که کلاس‌های بازیگری رایج شد موقعی بود که من شناخته شده بودم، شاید اگر در کار آقای لبخنده «با من بمان» بازی نمی‌کردم، حتما باید در این دوره‌ها شرکت می‌کردم. در «با من بمان» آقای لبخنده آنقدر به من راهنمایی دادند و آنقدر با صبر و حوصله یک سکانس را تکرار می‌کردند تا خوب از آب دربیاید که دیگر بعد از آن هیچ وقت فکر نکردم باید در کلاس بازیگری ثبت‌نام کنم ضمن اینکه چون در دانشگاه مهندسی خواندم همیشه فکر می‌کردم از بقیه کسانی که تحصیلات‌شان بازیگری است عقب هستم، بنابراین سعی کردم با مطالعه این خلاء را پر کنم. به نظرم فقط بازی بازیگر نیست که او را موفق می‌کند، خیلی فاکتورهای دیگر برای رسیدن به موفقیت وجود دارد مثل اینکه تو بدانی چطور با خبرنگارها صحبت کنی، روابط  عمومی‌ات باید به چه شکل باشد، با هر آدمی چطور مراوده داشته باشی، با یک کارگردان چطور صحبت کنی، با دستیار کارگردان چطور حرف بزنی و… .

hvbs0qrepw24f54l107 یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

کسی که در محیط سینما و تلویزیون نبوده و می‌خواهد از نقطه صفر شروع کند باید خیلی به این نکات توجه داشته باشد. خیلی وقت‌ها برایم پیش آمد که حرف‌هایم را به دستیار کارگردان می‌زدم اما بعدها کم‌کم متوجه شدم این اطمینان من درست نیست چون ممکن است آدم‌ها آنطور که خودشان را نشان می‌دهند، نباشند. همه این نکات برای ادامه کار مهم هستند و تا تو بخواهی کشف کنی در موقعیت‌های مختلف چطور باید رفتار کنی، زمان زیادی را از دست داده‌ای.

gtl6z35g4z5061n19r یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

اگر بازیگری بلد نیستی، انسان باش

اولین کار جدی‌ات کدام فیلم بود؟

زمانی که برای فیلم «ساقی» انتخاب شدم وقتی بود که کم‌کم داشت یک موجی شروع می‌شد که از بازیگرهای جوان‌تر برای نقش‌ها استفاده کنند. تا آن موقع برای بیشتر کارها انتخاب نمی‌شدم چون فکر می‌کردند سنم کم است. سال ۷۹ که ساقی را بازی کردم ۲۱ ساله بودم. خب، آن زمان حداقل سن باید ۲۵ تا ۳۰ سال بود تا به تو نقش جدی داده می‌شد و تا آن سن باید در کارهای نوجوان و کودک بازی می‌کردی تا قبل از «من ترانه ۱۵ سال دارم» رسما هیچ بازیگر جوانی نمی‌توانست نقش اول فیلم را داشته باشد. فکر می‌کنم اولین کار جدی سینمایی که بازی کردم همان ساقی بود که نقش مقابلم را بهرام رادان داشت. او آن موقع فقط «شور عشق» و «آبی» را بازی کرده بود. بعد از بازی در ساقی سطح توقعم بالا رفت. فکر می‌کردم دیگر در هر کاری نباید بازی کنم و باید منتظر باشم تا یک کار خوب به من پیشنهاد شود. البته بعدها کم‌کم متوجه شدم در سینما هیچ ملاک و معیاری وجود ندارد که تو بتوانی تصمیم بگیری کار بعدی تو چه کاری و چه زمانی خواهد بود. فکر می‌کنم بیشتر شرایط غیراخلاقی است تا اینکه تو بخواهی یک چیز یاد بگیری و آموزش ببینی. من از ابتدا فکر می‌کردم نباید پایم را در هر راهی بگذارم. منظورم از غیراخلاقی یک بعد نیست منظورم این است که نباید وارد هر بازی و سیاستی شوی که فقط بخواهی به یک جایگاه برسی. به نظرم اگر می‌خواهی اسم هنرمند روی تو گذاشته شود باید تقدس واژه هنر را حفظ کنی، اگر فیلم خوبی نتوانستی بازی کنی حداقل می‌توانی انسان خوبی باشی. نمی‌خواهم  فکر کنید خودم را قبول دارم و از خودم تعریف می‌‌کنم اما حقیقتا دوست دارم آدم خوبی باشم. خلاصه بعد از ساقی یک‌سالی بیکار ماندم. آن موقع تولید فیلم خیلی بیشتر از الان بود، انواع و اقسام فیلم ساخته می‌شد پس یک‌سال بیکاری زمان کمی نبود.

3fv08az9wziiauxficu یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

یکتا ناصر و خواهرش

نمی‌دانم من باید سلام کنم یا آنها

بعد از معروف شدنت و اینکه مردم در خیابان تو را ‌شناختند روند زندگی‌ات چه تغییری کرد؟

اینکه مردم در خیابان تو را می‌بینند و به تو  محبت می‌کنند، حس لذتبخشی است. البته من یک مشکل بزرگ دارم و آن خجالتی بودنم است. آن روزهای اول نمی‌دانستم وقتی مردم مرا می‌‌شناسند و به من نگاه می‌کنند باید چه کار کنم، باید من به آنها سلام کنم یا آنها به من (می‌خندد).

گاهی برایم پیش می‌آید که حال و روز خوبی ندارم و دوست ندارم شناخته شده باشم اما مجبورم با لبخند به مردم جواب دهم. بعضی وقت‌‌ها شهرت باعث دردسر هم می‌شود.

luc8be2v165afmjixyex یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

فرصت‌هایی که از دست دادم

هنوز هم بازیگری مثل روزهای اول برایت رؤیایی است یا با واقعیت‌های دیگری مواجه شده‌ای؟

شاید خیلی بیشتر از قبل به بازیگری علاقه دارم اما واقعا به دلیل شرایط بد سینما و تلویزیون خیلی وقت‌ها احساس پشیمانی می‌کنم و احساس می‌کنم این حرفه در خیلی مواقع به من صدمه زده است. بعضی وقت‌ها دچار یک دوگانگی می‌شوم شاید چون بیشتر روزهای زندگی را بازیگر بوده‌ام تا خود واقعی‌ام. خیلی از فرصت‌هایی که می‌توانستم داشته باشم را از دست داده‌ام و با اتفاقاتی در زندگی مواجه شده‌ام که خیلی خوشایند نیست و متاسفانه هرچه بیشتر پیش می‌روم احساس بهتری نسبت به شغلم به من دست نمی‌دهد.

tqnzi8fq02a68tchyzfs یکتا ناصر باردار شد + عکس وی در دوران بارداری

دوران کودکی یکتا ناصر

به‌خاطر شغلم زودرنج شدم

شیرین‌ترین اتفاقی که از دوران بازیگری‌ات در ذهنت باقی مانده چیست؟

دیدن مردمی که دائم به من حس خوب و مثبت می‌دهند خیلی حس شیرینی است، ضمن اینکه بازیگری می‌تواند به آدم انعطاف‌ بیشتری بدهد و تو می‌توانی خودت را با شرایط مختلف وفق دهی. فکر می‌کنم حرفه آدم به خصوص بازیگری می‌تواند روی نحوه زندگی و شخصیت او تاثیر بگذارد. این شغل خواه ناخواه آدم را حساس‌تر و نکته‌سنج‌تر می‌کند. فکر می‌کنم این زودرنجی را هم از شغلم وام گرفته‌ام.

پرشین وی

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org