حمایت آزاده نامداری از عادل فردوسی پور

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون در خصوص اتفاق پیش آمده در مورد عدم حضور کارلوس پویول، مهمان اسپانیایی ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه با عادل فردوسی پور همدری کرد.

یکی از مدیران مشهور گوگل ، توسط این زن فاحشه به قتل رسید + عکس

۲۴ تیر ۱۳۹۳

1582629638 یکی از مدیران مشهور گوگل ، توسط این زن فاحشه به قتل رسید + عکس
یکی از مدیران مشهور گوگل ، توسط این زن فاحشه به قتل رسید + عکس

فارست تیموثی هیز ۵۱ ساله در قایق خود در سانتا کروز هاربر به قتل رسید. گفته می شود خانم فاحشه کلاس بالا با تزریق هروئین وی را به قتل رسانده است. فارست تیموثی صاحب ۵ فرزند از خانم قبلی خود در حالی کشته پیدا شد که جنازه وی روی قایقش رها شده بود. فارست، یکی از مدیران ارشد گوگل نیز به شمار می رفت.

به گزارش پلیس دوربین های مدار بسته صحنه هایی را نشان می دهد که خانم الکس کاترین تیچلمن در کنار او ایستاده است و پس از لحظاتی وی روی قایق افتاده و خانم هم به جایی زنگ نزده و درخواست کمک نمی نماید. گفته می شود خانم قبل از اینکه فارست نوشیدنی خود را بخورد هروئین به بدنش تزریق نموده است.

144292782 parsnaz ir یکی از مدیران مشهور گوگل ، توسط این زن فاحشه به قتل رسید + عکس

به گزارش پارس ناز یکی از نیروهای پلیس نیویورک می گوید دوربین های مخفی نشان می دهد که خانم چند بار از روی بدن قربانی عبور می نماید و در حال جمع کردن وسایل خود است. سپس خانم نوشیدنی اش را در کنار جسد می خورد و سپس قایق را ترک کرده و از محل دور می شود.

فارست پس از طلاق گرفتن از خانم قبلی خود با خانم الکس در سایت دوستیابی اشنا می گردد، در پی کشف جسد فارست در تاریخ ۲۳ نوامبر خانم تیچلمن ۲۶ ساله هفته گذشته دستگیر و روانه بازداشتگاه می گردد. او دیروز صبح در دادگاه حضور یافت. وی متهم است مدیر اجرایی گوگل را با تزریق هروئین به قتل رسانده است.

منبع:دیلی خبر

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org