یک بازیگر زن دیگر هم به GEM پیوست + تصاویر

۲۰ فروردین ۱۳۹۵

resizer nlb04a02e6db69a0d یک بازیگر زن دیگر هم به GEM پیوست + تصاویر
یک بازیگر زن دیگر هم به GEM پیوست + تصاویر

بدون شک، یکی از نقاط کوری که در کارنامه ی دولت تدبیر و امید، حسابی خودنمایی میکنه، کوچ یهویی هنرمندان زن و کشف حجابشان در آنسوی مرزهاست…

ساناز زرین مهر ، هنروری که در آثاری نظیر “ساختمان پزشکان” نقشهای کوتاهی را ایفا کرده بود هم به شبکه ماهواره ای جم پیوست.

پیش از این بازیگرانی نه چندان مطرح نظیر صدف طاهریان، چکامه چمن‌ماه، بهارک صالح‌نیا، مانی کسراییان و رابعه اسکویی نیز به شبکه ماهواره ای جم پیوسته بودند.

825453 980 یک بازیگر زن دیگر هم به GEM پیوست + تصاویر

ساناز زرین‌مهر متولد ۳۱ خرداد ۱۳۶۶ در شهر شیراز است و کار هنری اش را از تئاتر شیراز شروع کرده است. “هشت بهشت” و “تلاقى” دیگر سریالهایی هستند که این هنرور در آنها حضور داشته است.

در صفحه اجتماعی منتسب به این هنرور طی روزهای گذشته عکس‌های مختلفی از وی منتشر شده که نشان می‌دهد وی کشف حجاب کرده و مشغول بازی در خارج از ایران است.

در میان تصاویر منتشرشده توسط این صفحه اجتماعی، عکس‌هایی از ساناز زرین‌مهر در کنار مانی کسراییان دیگر بازیگر مهاجرت کرده از ایران که در آثار شبکه جم نقش آفرینی میکند نیز مشاهده میشود.

w4b2zuv15okibmc2hh2g یک بازیگر زن دیگر هم به GEM پیوست + تصاویر

kampek tk 2288 یک بازیگر زن دیگر هم به GEM پیوست + تصاویر

بازیگر زن

اشتراک گذاری :
۳ دیدگاه برای این نوشته
  1. حمید گفت:

    این کوچ هنرمندان ناشی از عملکرد دولت قبلی است که دراین دولت به ثمر نشسته است پس خواهش میکنم این مسئله را به دولت محترم آقای روحانی ربط ندهید باتشکر

  2. سعید گفت:

    پس فردا بیاید انقراض دایناسور ها رو هم به دولت روحانی ربط بدید ..کوچ هنرمندان ناشی از سونامی فرهنگی دولت قبل بود که در همه ی سینما ها عملا تخته شد
    اگه این دولت روی کار نمیومد الان همه ی سینما ها پاساژ شده بودن

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org