یک زن، مهمان ویژه رونالدو در فینال یورو + تصاویر

۱۹ تیر ۱۳۹۵

کریس رونالدو در اقدامی جالب از یک زن بیوه برای تماشای دیدار فینال یورو ۲۰۱۶ دعوت کرده است.

مهمان ویژه رونالدو در فینال یورو کیست؟

کریستیانو رونالدو ستاره تیم ملی پرتغال از چانتال بورجونوو، همسر بیوه فوتبالیست سابق ایتالیایی، استفانو بورجونوو دعوت کرده تا امشب در ورزشگاه محل برگزاری بازی فینال یورو ۲۰۱۶ حضور یافته و این بازی حساس را از نزدیک تماشا کند.

کریستیانو رونالدو
که به شدت تحت تأثیر مبارزه‌های این فوتبالیست فقید با بیماری ALS (اسکلروز جانبی آمیوتروفیک که بیماری نورون‌های حرکتی است که موجب تخریب پیشرونده و غیرقابل ترمیم در دستگاه عصبی مرکزی (مغز و نخاع) و دستگاه عصبی محیطی می‌شود) قرار داشت، حالا برای آنکه به نحوی قدردان زحمات همسر بورجونوو در مبارزه همسرش با این بیماری سخت شود، از این فرصت برای دعوت کردن از همسر بیوه او استفاده کرده و او را برای تماشای بازی فینال یورو میان دو تیم پرتغال و فرانسه دعوت کرده است.

استفانو سابقه پوشیدن پیراهن تیم‌هایی مثل اودینزه را در کارنامه ورزشی‌‌اش می‌دید و حالا، همسرش با بنیادی به نام شوهرش که سه سال پیش در فلورانس درگذشت، همکاری می‌کند تا بدین ترتیب به بیمارانی که با این بیماری می‌جنگند، کمک کند.

چانتال بعد از دریافت این خبر اعلام کرد باورش نمی‌شود که ژرژ مندس، مدیربرنامه‌های کریستیانو رونالدو با او تماس گرفته تا ضمن اعلام دعوت شخصی کریس از او، او را به فرانسه ببرد تا بازی فینال را از نزدیک ببیند. خانم بورجونوو در این‌باره گفت: «کریستیانو و ژرژ همیشه در کنار خانواده ما بودند و من از این بابت خوشحالم و از آنها تشکر می‌کنم که همچنان به یاد همسرم هستند و به ما در مسیر مبارزه با این بیماری کمک می‌کنند.»

خانم بورجونوو و همسرش ۴ فرزند دارند و در سپتامبر سال ۲۰۰۸ مشخص شد که استفانو از این بیماری سخت رنج می‌برد و با وجود مبارزات فراوانی که با این بیماری داشت، نهایتاً در ژوئن ۲۰۱۳ تسلیم این بیماری لعنتی و مرگ شد.

5fxuna6u7ckypb4h4b یک زن، مهمان ویژه رونالدو در فینال یورو + تصاویر

dkgu72ngpkk5ucykm94 یک زن، مهمان ویژه رونالدو در فینال یورو + تصاویر

wf9uchghg8139h2vm1n یک زن، مهمان ویژه رونالدو در فینال یورو + تصاویر

۱۱ نیوز

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org