از اینجا شروع کن

قدم اول

سلام دوست عزیزم. بهت تبریک میگم که آموزش را جدی گرفتی. قطعاً با آموزش‌ها و روش‌های مهندس عابدزاده آینده کاریت را تضمین می‌کنی. اینجا قدم به قدم مسیری که باید طی کنی تا مهارت کسب کنی، حرفه‌ای بشی و کسب درآمد کنی را نشان دادیم. دیدن این نقشه راه فقط چند دقیقه وقت شما را می‌گیرد اما زندگیت را سال‌ها جلو می‌اندازد. اسکرول کن برو پائین.

قدم دوم

حالا یک سری اطلاعات از خودمان باید بدانی. آکادمی دیجیتال مارکتینگ پونک شرکت ثبت شده، دارای دفتر کاری مشخص و تیم پشتیبانی حرفه‌ای است. پس خیالت بابت همه چی راحت باشد، ما کنارت هستیم. در آکادمی علاوه بر آموزش، خدمات دیجیتال مارکتینگ نیز در دسترس شما قرار دارد و می‌توانی استفاده کنی. ضمناً در شبکه های اجتماعی هم هستیم حتماً دنبال کن.

قدم سوم

دوست عزیزم برای موفقیت باید تلاش و پشتکار داشت. یعنی زمینه‌ای که بهش علاقه داری را با عشق دنبال کنی. برای کسب درآمد هیچ راه میانبری نیست و تنها راه پول درآوردن، یادگیری مهارت است. ما همراهت هستیم تا مهارت‌های لازم را یاد بگیری. به شرط آنکه قدم به قدم مسیری که طراحی کردیم را طی کنی.

قدم چهارم

برای شروع باید مفهوم سئو را بدانی. روی سئو چیست کلیک کن تا با موضوع سئو آشنا بشی. بعد از مطالعه مقاله، روی دوره تولید محتوای متنی به روش عابدزاده کلیک کن و 20 دقیقه آموزش رایگان ببین تا علاوه بر یادگیری، با نوع تدریس مهندس عابدزاده آشنا شوید. بعد از تماشای فیلم آموزشی و مسلط شدن به مفاهیم پایه، قدم پنجم را آغاز کن.

قدم پنجم

الان که دوره آموزشی تولید محتوای متنی را که دیدی متوجه شدی چقدر با استعدادی و می‌توانی مهارت‌های مختلف را یاد بگیری. حالا می‌خواهیم شما را با مسیر کسب درآمد آشنا کنیم تا از اولین مهارتی که در آکادمی یاد گرفتی، کسب درآمد کنی. وقتشه دوره پایه کسب درآمد از فروش محتوا را ببینی. این دوره آموزشی 8 دقیقه و رایگان است.

قدم ششم

با مسیر پول درآوردن از تولید محتوا آشنا شدی، پس لازمه دوره جامع کسب درآمد از فروش محتوا به روش PK را با دقت ببینی تا تولید محتوای حرفه‌ای و تکنیک‌های فروش محتوا را به خوبی یاد بگیری.

قدم هفتم

وقتی تا قدم هفتم آمدی یعنی به درآمد رسیدی و مزه پول درآوردن را چشیدی. از اینجا به بعد مهارت‌های منحصر به فردتری یاد میگیری و پرستیژ و کلاس شغلیت را بالا می‌بری تا با کمپانی‌های بزرگ فناوری در ایران و جهان ارتباط برقرار کنی.

قدم هشتم

محتوا غذای سئو است و شما الان، هم معنی سئو را می‌دانی و هم می‌توانی محتوا بسازی. وقتش رسیده صفر تا صد سئو را یاد بگیری. یعنی به مهارت‌های قدرتمند سئو مثل “سئو داخل سایت، سئو خارج از سایت، تحقیق کلمات کلیدی، جایگاه کلمات کلیدی، لینک سازی اصولی و استفاده از ابزارهای سئو” حمله کنی و به آن‌ها مسلط شوی. برای رسیدن به این هدف دوره جامع سئوکاران وبمستر (SW) به شما کمک میکنه سئو را کامل و اصولی یاد بگیرید.

قدم نهم

پشتیبانی و تیم فنی آکادمی دیجیتال مارکتینگ پونک در هر زمانی کنار شما است. ما برای دوره های جامع پشتیبانی حرفه‌ای قرار دادیم و می‌توانی از سه روش پشتیبانی دریافت کنی. علاوه بر آن روزانه در سایت آکادمی، مطالب آموزشی رایگان و اخبار روز دیجیتال مارکتینگ را از قسمت مقالات بخوان. پشتیبانی واتساپ ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در هر زمینه‌ای است.