از اینجا شروع کنید

قدم اول

سلام دوست عزیزم. به شما تبریک می‌گوییم که آموزش را جدی گرفتید. قطعاً با آموزش‌ها و روش‌های مهندس عابدزاده آینده کاریتان را تضمین می‌کنید. اینجا قدم به قدم مسیری که باید طی کنید تا مهارت کسب نمایید، حرفه‌ای شوید و کسب درآمد کنید را نشان داده‌ایم. دیدن این نقشه راه فقط چند دقیقه وقت شما را می‌گیرد اما زندگیتان را سال‌ها جلو می‌اندازد. قدم‌های بعدی را ببینید.

قدم دوم

حالا یک سری اطلاعات از خودمان باید بدانید. آکادمی دیجیتال مارکتینگ پونک شرکت ثبت شده، دارای دفتر کاری مشخص و تیم پشتیبانی حرفه‌ای است. پس خیالتان بابت همه‌چی راحت باشد، چون ما همیشه کنارتان هستیم. در آکادمی پونک علاوه بر آموزش، خدمات دیجیتال مارکتینگ نیز در دسترس شما قرار دارد و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. ضمناً در شبکه‌های اجتماعی هم هستیم حتماً Follow کنید.

قدم سوم

دوست عزیزم برای موفقیت باید تلاش و پشتکار داشت. یعنی زمینه‌ای که بهش علاقه دارید را با عشق دنبال کنید. برای کسب درآمد هیچ راه میانبری نیست و تنها راه پول درآوردن، یادگیریِ مهارت است. ما همراهتان هستیم تا مهارت‌های لازم را یاد بگیرید؛ به شرط آنکه قدم به قدم مسیری که طراحی کردیم را طی کنید.

قدم چهارم

برای شروع باید مفهوم سئو را بدانید. روی سئو چیست کلیک کنید تا سئو را بیشتر بشناسید. بعد از مطالعه‌ی مقاله، وارد دوره تولید محتوای متنی به روش عابدزاده شوید و 20 دقیقه آموزش رایگان ببینید تا علاوه بر یادگیری، با سبک تدریس مهندس عابدزاده آشنا شوید. بعد از تماشای فیلم آموزشی و مسلط شدن به مفاهیم پایه، قدم پنجم را آغاز کنید.

قدم پنجم

الان که دوره آموزشی تولید محتوای متنی را دیده‌اید، متوجه شدید که چقدر با استعداد هستید و می‌توانید مهارت‌های مختلف را یاد بگیرید. حالا می‌خواهیم شما را با مسیر کسب درآمد از تولید محتوا آشنا کنیم تا بدانید چگونه می‌توانید با اولین مهارتی که در آکادمی پونک یاد گرفتید، پولسازی کنید. این قدم بسیار مهمی است، چرا که باید تصمیم بگیرید که با روش‌های ما جلو بروید یا خیر. پس خوب فکر کنید و گام بعدی را آغاز نمایید.

قدم ششم

در این قدم باید روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید. کم‌ریسک ترین‌ سرمایه‌گذاری، مهارت‌آموزی است که در این مرحله تجربه می‌کنید. به این منظور لازم است دوره جامع کسب درآمد از فروش محتوا به روش PK را با دقت ببینید تا بازاریابی محتوا و کسب درآمد از آن‌را به خوبی یاد بگیرید.

قدم هفتم

وقتی تا قدم هفتم آمدید، یعنی به درآمد رسیده‌اید و مزه‌ی پول درآوردن را چشیدید. از اینجا به بعد مهارت‌های منحصر به فردتری یاد می‌گیرید تا پرستیژ و کلاس شغلیتان را بالا ببرید و با شرکت‌های بزرگ فناوری ارتباط برقرار کنید.

قدم هشتم

محتوا غذای سئو است و شما الان، هم معنیِ سئو را می‌دانید و هم می‌توانید محتوا بسازید. وقتش رسیده، صفر تا صد سئو را یاد بگیرید. یعنی به مهارت‌های قدرتمندی در سئو مثل “سئو داخل سایت، سئو خارج از سایت، تحقیق کلمات کلیدی، جایگاه کلمات کلیدی، لینک سازی اصولی و استفاده از ابزارهای سئو” مسلط شوید تا فرصت‌های جدیدی را تجربه کنید. برای رسیدن به این هدف، دوره جامع سئوکاران وبمستر (SW) به شما کمک می‌کند تا سئو را کامل و اصولی یاد بگیرید.

قدم نهم

پشتیبانی و تیم فنی آکادمی دیجیتال مارکتینگ پونک در هر زمانی کنار شما است. ما برای دوره‌های جامع، پشتیبانی حرفه‌ای قرار داده‌ایم که می‌توانید از سه روش پشتیبانی را دریافت کنید. علاوه بر آن همیشه در سایت آکادمی پونک، اخبار روز سئو و موتورهای جستجو و مطالب آموزشی رایگان در اختیارتان قرار دارد. پشتیبانی واتساپ ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در هر زمینه‌ای است.