آکادمی پونک - هر روز یک درصد رشد کن

افزایش فروش سایت با 20 نکته کلیدی

مدت زمان مطالعه این مقاله 11 دقیقه

در دنیای پر سرعت امروز، همه خواهان نتایج فوری و افزایش فروش سایت خود هستند. ما می‌‌‌خواهیم غذایمان سریعتر آماده شود، می‌‌‌خواهیم فوراً با مردم ارتباط برقرار کنیم و وقتی باز شدن صفحه ی سایتی بیش از پنج ثانیه طول می‌‌‌کشد، اغلب بی تاب می‌‌‌شویم.

همین نکته را می‌توان برای کسانی که قصد بالا بردن فروش آنلاین خود را دارند، بیان کرد، اما همان طور که “بورلی سیلز” (خواننده آمریکایی) گفت، “هیچ راه میانبری برای رفتن به مقصد اصلی وجود ندارد.”

خوشبختانه روش‌هایی وجود دارند که استفاده از آن‌ها علاوه بر افزایش فروش سایت، به بهینه سازی آن نیز کمک می‌‌‌کند.

مانند اکثر روش‌های بازاریابی دیجیتال، دیدن نتایج ممکن است کمی زمان ببرد. با این حال، شما می‌‌‌توانید از 20 ایده ی زیر در سایت خود استفاده و در نهایت تأثیر آن‌ها را مشاهده کنید.

20 روش جذاب برای افزایش فروش سایت خود

1. داشتن صفحه ی اصلی به صورت ساده

این روش ممکن است برای برخی از شما تعجب آور باشد، زیرا بسیاری از افراد تصور می‌‌‌کنند هرچه محصولات بیشتری را در صفحه اصلی سایت خود ارائه دهند و طیف وسیعی از گزینه‌ ها در اختیار بازدیدکنندگانشان قرار گیرد، به افزایش فروش سایت خود کمک می‌کنند.

با این وجود پیشنهاد می‌‌‌شود که با ارائه محصولات کمتری در صفحه ی سایت خود و توصیف بیشتر آن‌ها، حول یک موضوع خاص تمرکز کنید و با این روش فروش کلی خود را افزایش دهید.

این کار به سایت و تجارت شما اجازه می‌‌‌دهد روی یک یا دو محصول خاص تمرکز کرده و به سوالات احتمالی بازدیدکنندگان پاسخ دهد.

2. استفاده از فیلم و تصاویر در صفحه ی اصلی

افزودن فیلم و تصویر به برخی از صفحات اصلی سایت می‌‌‌تواند منجر به افزایش فروش سایت تا 86 درصد شود!

مغز ما اطلاعات بصری (دیداری) را حدود 60،000 برابر سریعتر از متن پردازش می‌‌‌کند، به این معنی که هر بازدیدکننده ی سایت شما، اطلاعات را با مشاهده فیلم‌ها بهتر از متن‌های منتشر شده در آن درک می‌‌‌کند.

درک اطلاعات درباره محصول یا خدمات شما از طریق مشاهده فیلم یا تصویر برای کاربران، بسیار موثرتر از نوشتار است.

3. تولید محتوای با کیفیت

ایجاد محتوای با کیفیت راهی مطمئن برای افزایش فروش سایت و افزایش بازدید آن است، اما در ابتدا شما باید بازار هدف خود را انتخاب کنید.

نوشتن محتوای خاص برای بخش‌های مختلف بازار هدف، علاوه بر کمک به جذب مشتریان مختلف و بالا بردن فروش آنلاین این امکان را به شما می‌‌‌دهد که تخصص خود را برای آن‌ها بیان کنید. این کار یک روش برد – برد است!

4. درست کردن کاتالوگ فیزیکی برای محصولات

این روزها، مشتریان آنلاین کاملاً مملو از تبلیغات، ایمیل و پیشنهادات سایت‌ها و شرکت‌های تجارت الکترونیکی هستند، که همگی برای افزایش فروش سایت و کسب و کار خود با هم رقابت می‌‌‌کنند.

کاتالوگ‌های فیزیکی به شما کمک می‌‌‌کنند تا از رقبای خود متمایز شوید، سر و صدای تبلیغاتی را کاهش دهید و مشتریان را دوباره به فکر محصولات و خدمات خود بیاندازید.

بخاطر داشته باشید، کاتالوگ‌های فیزیکی مانند گذشته نیستند.

برای موثر واقع شدن آن‌ها، باید مایل باشید عکاسان، طراحان و داستان نویسان حرفه ای را استخدام کنید، تا به شما کمک کنند کاتالوگی درست کنید که به طور دقیق، نام تجاری، محصولات و خدمات شما را نشان دهد و توجه مخاطبان را نیز به خود جلب کند.

5. مشخص کردن ارزش خدمات در صفحه ی اصلی

برای موفقیت در فضای تجارت الکترونیکی امروز، علاوه بر فروش محصولات و خدمات خود، باید ارزش آن‌ها را نیز مشخص کنید.

بازاریابی محتوا باید بخشی از استراتژی کلی بازاریابی شما باشد. بازاریابی محتوا به شما کمک می‌‌‌کند تا به بازدیدکنندگان خود درباره ی برند خود آگاهی دهید، بازدید بیشتری را به سایت خود هدایت کنید و خود را به عنوان متخصص در تجارتی که در آن فعالیت دارید، معرفی کنید.

برای این منظور در ابتدا گزارشی درباره ی ارزش محصولات و خدمات خود در سایت قرار دهید. این گزارش باید دارای سه ویژگی باشد:

همچنین شما می‌‌‌توانید از منابع قابل دانلود نیز برای نشان دادن ارزش محتوای خود در سایت و بالا بردن فروش آنلاین آن استفاده کنید.

منابع قابل دانلود عبارتند از کتاب‌های الکترونیکی، چک لیست، راهنما یا هر شکل دیگری از مطالب مفید و اصلی، که برای سایت خود ایجاد می‌‌‌کنید.

این منابع غنی و ارزشمند هستند که شما در ازای دریافت آدرس ایمیل مخاطبان به آن‌ها ارائه می‌‌‌دهید.

به یاد داشته باشید، در این مرحله هیچ استراتژی فروشی وجود ندارد. هدف شما در ابتدا ایجاد محتوایی ارزشمند است که مخاطبان شما، جذب و خواستار دانلود آن شوند.

6. تلاش برای گرفتن ایمیل کاربران

بازاریابی از طریق ایمیل (Email Marketing) یک روش بسیار مناسب برای بازاریابی دیجیتال است و یکی از موثرترین نتایج را در افزایش فروش سایت کسب می‌‌‌کند.

با این حال، شما نمی‌توانید این نوع بازاریابی را بدون آدرس ایمیل انجام دهید.

هنگامی که آدرس ایمیل مخاطبان خود را دریافت کردید، هدف شما در مرحله ی بعدی، ادامه ی ارسال ارزش رایگان به آن‌ها، برقراری ارتباط مداوم با آن‌ها و به مرور ارائه پیشنهادات وسوسه کننده ای است، که آن‌ها را به صفحات محصول و خدمات شما هدایت و به بالا بردن فروش آنلاین شما کمک می‌کند.

7. ایجاد کردن چت آنلاین در سایت

چت آنلاین روشی خارق‌العاده برای افزایش فروش سایت است، علاوه بر این، از چت می‌‌‌توان برای رفع و پاسخ به سوالاتی که بازدیدکنندگان از سایت دارند، استفاده کرد.

همچنین احتمال استفاده از چت آنلاین بیشتر از تماس است، زیرا پاسخ سریع تری به کاربران می‌‌‌دهد.

تقریباً هر نوع سایت تجاری می‌‌‌تواند از این ابزار بهره مند شود، حتی کسانی که از طریق سایت خود، خرید و فروش نمی‌کنند.

همچنین می‌‌‌توانید از این ابزارِ گفتگوی زنده برای گرفتن آدرس‌های ایمیل بازدیدکنندگان و در نتیجه بالا بردن فروش آنلاین خود نیز استفاده کنید.

برای این منظور می‌‌‌توانید یک ربات چت (Chatbot) به سایت خود اضافه کنید تا مشتریان علاقه مند را قبل از ترک سایت جذب کنید و افزایش فروش سایت خود را رقم بزنید.

Chatbot ‌ها می‌‌‌توانند با فعالیت به عنوان فروشنده مجازی یا اعضای تیم خدمات، مشتری را در سایت نگه دارند و علاوه بر افزایش فروش سایت پاسخگوی سوالات آن‌ها باشند.

Chatbot ‌ها برخلاف انسان‌های واقعی می‌‌‌توانند 24 ساعت شبانه روز کار کنند و به سوالات مشتریان پاسخ دهند، در حالی که بقیه اعضای تیم شما خوابیده اند!

این ربات‌ها علاوه بر بالا بردن فروش آنلاین و پاسخگویی به سوالات کاربران، به شما کمک می‌‌‌کنند افراد مورد نظر خود را پیگیری کنید، علایق آن‌ها را بسنجید و در صورت مواجه شدن با مخالفت آن‌ها، دلیل آن را شناسایی و برای رفع آن تلاش کنید.

8. رسیدگی به سوالات مشتریان

یک روش عالی برای بالا بردن فروش آنلاین و بهبود کیفیت سایت، رسیدگی به هرگونه اعتراض یا سوالاتی است که ممکن است مستقیماً در محتوای سایت شما، جوابگوی بازدیدکنندگانتان نباشد.

تمرکز بر همگام بودن با مشتریان به منظور افزایش فروش سایت مهم‌تر از تمرکز بر رقبا است.

بنابراین برای مرور سایت خود وقت بگذارید و بر اساس اطلاعات موجود، لیستی از هرگونه تردیدی که فکر می‌‌‌کنید بازدیدکنندگان داشته باشند، تهیه کنید.

در این مرحله سایت خود را به صورت انتقادی ارزیابی کنید. تصور نکنید که بازدیدکننده می‌‌‌تواند پاسخ سوالات خود را پیدا کند.

شما باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز به راحتی در دسترس کاربران است. پس از انجام این کار، راه حلی برای مشکلاتی که کشف کردید، ارائه دهید.

این کار نه تنها باعث ایجاد تغییر مثبتی در افزایش فروش سایت شما می‌‌‌شود، بلکه سایت شما را کاربرپسندتر نیز می‌‌‌کند.

یکی از بهترین راه‌ ها برای انجام این روش، پاسخ به برخی از سوالات متداول کاربران (مانند: محصول دریافتی خود را در چه صورت می‌‌‌توانم مرجوع کنم؟) است.

9. تست A/B را انجام دهید

مهم‌ترین نکته برای افزایش فروش سایت آزمایش A/B تغییرات سایت است.

تست A/B چیست؟

تست A/B روشی برای مقایسه دو صفحه از سایت با یکدیگر برای تعیین عملکرد بهتر است که اجرای درست آن به بالا بردن فروش آنلاین کمک می‌کند.

به عبارت بهتر تست A/B آزمایشی است که در آن دو یا چند صفحه سایت به طور تصادفی به کاربران نشان داده می‌‌‌شود و با تعیین اینکه کدام صفحه بازدید و نرخ کلیک (CTR) بیشتری داشته است، تغییرات در آن صفحه ی به خصوص اعمال می‌‌‌شود.

هر تجارتی منحصر به فرد است، به این معنی که مشتریان آن‌ها منحصر به فرد هستند و ممکن است موضوعاتی که برای مشتریان تجارتی خاص مهم است، برای مشتریان تجارت دیگر اهمیت نداشته باشد.

با آزمایش A/B می‌‌‌توانید مطمئن شوید که چه عواملی برای بالا بردن فروش آنلاین سایت حود بهتر است.

10. یک مشاور CRO استخدام کنید

اگر می‌‌‌خواهید آزمایشات بیشتری را در سایت خود انجام دهید، اما نمی‌دانید که از کجا شروع کنید، یک مشاور یا آژانس (Conversion-Rate-Optimization (CRO استخدام کنید.

یک مشاور CRO می‌‌‌تواند مشاغل و مخاطبان شما را از دید یک فرد خارجی ارزیابی کند و با استفاده از تجارب خود توصیه هایی را درباره عوامل تأثیرگذار روی افزایش فروش سایت شما ارائه دهد.

مشاوری که در نهایت استخدام می‌‌‌کنید باید وسواس زیادی به محتوا و داده های شما داشته باشد، از تجارت شما آگاه باشد، کار کردن با نرم افزارهای مربوطه را بلد باشد و توانایی ارزیابی نتایج، بر اساس نتیجه آزمون‌هایی که اجرا می‌‌‌کند را داشته باشد.

تا در نهایت بتواند به شما در گرفتن تصمیم‌گیری درست و افزایش فروش سایت کمک کند.

11. تبلیغ کنید

با تبلیغ کردن گسترده در سایت خود، میزان آگاهی از برند و بازدید سایت خود را افزایش دهید و با مشتریان خود ارتباط بیشتری برقرار کنید.

برای دریافت بیشترین میزان سرمایه از این کار، باید مایل باشید برای ارائه یک جایزه عالی به کاربران خود هزینه کنید.

شما نباید جایزه زیادی برای دادن به افرادی که وارد سایت شما می‌‌‌شوند، در نظر بگیرید. در عوض، فقط یک پاداش شگفت انگیز را که ارزش خدمت و محصول شما را نشان می‌‌‌دهد و روی افزایش فروش سایت شما تأثیر می‌گذارد، ارائه و ارتقا دهید.

به منظور بالا بردن فروش آنلاین سایت خود، این پاداش باید به نوعی مربوط به تجارت یا محصولات سایت شما باشد. به عنوان مثال، شما می‌‌‌توانید به مدت یک سال یکی از محصولات یا خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود بگذارید.

یا می‌‌‌توانید محصولات خود را در یک جعبه هدایای مخصوص که شامل محصولات دیگری (محصولاتی که فکر می‌‌‌کنید مشتریان شما آن‌ها را دوست دارند) است، قرار دهید.

12. کارت‌هایی برای تشکر از مشتریان خود ارسال کنید

پس از فروش محصولات خود، مشتری‌های خود را با ارسال کارت تشکر شگفت‌ زده کنید. همچنین می‌‌‌توانید این کارت‌ها را در همان بسته ای که محصول شما در آن قرار دارد، بگذارید. یا می‌‌‌توانید چند روز بعد آن را به صورت جداگانه ارسال کنید.

هدف شما این است که به مشتریان خود نشان دهید چقدر از خرید و استقبال آن‌ها قدردانی می‌‌‌کنید و برای آن‌ها به عنوان مشتری ارزش قائل هستید.

این حرکتی است که مشتریان از تجارت آنلاین انتظار ندارند. بنابراین شما با ارسال کارت‌های تشکر، خود را از سایر رقبا متمایز و به افزایش فروش سایت خود کمک می‌‌‌کنید.

این کار منجر به گرفتن عکس توسط گیرنده و اشتراک‌گذاری در رسانه های اجتماعی خود و در نهایت افزایش فروش سایت شما می‌‌‌شود.

برای بالا بردن فروش آنلاین با استفاده از این ایده، یک کد تبلیغاتی منحصر به فرد یا یک پیشنهاد ویژه در کارت تشکر خود بگنجانید که مشتری را ترغیب به خرید دوباره از سایت شما کند.

Upselling Email .13 را به ایمیل‌های ارسالی خود اضافه کنید

مصرف‌کنندگان آنلاین ایمیل‌های زیادی دریافت می‌‌‌کنند. بسیاری از این ایمیل‌ها یا نادیده گرفته می‌‌‌شوند یا حذف می‌‌‌شوند، اما یک دسته از نامه های الکترونیکی (Upselling Email) وجود دارد که کاربر با دریافت آن‌ها به سرعت بازشان می‌‌‌کند.

Upselling Email به معنای ارسال پیام به آدرس ایمیل مشتری پس از خرید است که باعث ترغیب خریداران به اقدام بیشتر و ادامه خرید می‌‌‌شود.

با استفاده از این گونه ایمیل‌ها افزایش فروش سایت خود را رقم بزنید.

اما سوال اصلی اینجاست چرا کاربران به این دسته از ایمیل‌ها اهمیت بیشتری می‌‌‌دهند؟

زیرا خریداران می‌‌‌خواهند آنچه را که سفارش داده اند، تأیید کنند و مطمئن شوند که همه اطلاعات خود را در سایت به درستی وارد کرده اند. همچنین از این طریق می‌‌‌توانند از مدت زمان انتظار برای دریافت محصولات سفارش داده شده خود، مطلع شوند.

از آنجا که این ایمیل‌ها سریع باز می‌‌‌شوند، فرصتی را برای افزایش فروش سایت به عنوان یک بازاریاب تجارت الکترونیکی برای شما ایجاد می‌‌‌کنند.

در این صورت مشتریان وقتی کالایی را از سایت شما سفارش می‌‌‌دهند هیجان زده می‌‌‌شوند و از ایمیل‌های دریافتی تأیید سفارش، به نفع خود استفاده می‌‌‌کنند.

ساده ترین راه برای بالا بردن فروش آنلاین به کمک این روش، لینک دادن صفحه ی محصولات در بالا یا پایین رسیدهای سفارشی است که برای مشتریان ارسال می‌‌‌کنید یا انجام تبلیغات با پیام‌های CTA است.

پیام‌های CTA چیست؟

به پیام‌ها و عبارت‌های تبلیغاتی در سایت گفته می‌‌شود که تشویق به فروش سریع محصولات یا خدمات می‌‌‌کنند. مانند: (اکنون بخر)

14. از FOMO استفاده کنید

در تجارت الکترونیکی، ترس از دست دادن (Fear Of Measing Out- FOMO) یک روش فوق‌العاده موثر برای هدایت بازدیدکنندگان به سمت خرید و افزایش فروش سایت است.

FOMO یک مفهوم روانشناسی است که بیان می‌‌‌کند مردم در صورتی اقدام (در اینجا منظور اقدام به خرید است) خواهند کرد که باور داشته باشند در صورت اقدام نکردن از دیگران عقب می‌‌‌مانند.

یا به عبارت بهتر مردم با مشاهده خرید کردن افراد زیادی، آن کار را صحیح می‌‌‌دانند و خود نیز اقدام به خرید می‌‌‌کنند!

برای افزایش فروش سایت به بازدیدکنندگان خود این احساس را بدهید که اگر بدون خرید از سایت شما خارج شوند، اتفاق مهمی را از دست می‌‌‌دهند!

یا در تعریفی بهتر، این حس را در آن‌ها ایجاد کنید که اگر محصولی را از شما بخرند، احساس رضایت بیشتری نسبت به خود و زندگی خواهند داشت.

برای استفاده از FOMO به منظور بالا بردن فروش آنلاین خود، Social Proof (اقدامات صورت گرفته در گذشته که مشتریان جدید را به بازدید سایت و خرید از شما تشویق می‌‌‌کند) را به سایت و سایر مطالب بازاریابی تان اضافه کنید.

نمونه هایی از Social Proof که با هدف بالا بردن فروش آنلاین استفاده شده اند، شامل: بررسی مشتری، مقدار موجودی فروخته شده، تخفیفات داده شده به مشتریان قبلی، دفعات فروش کالا یا آخرین باری که کالایی خریداری شده است.

15. مکانی برای بیان نظرات مشتریان قبلی خود در نظر بگیرید

برای ترغیب بازدیدکنندگان به خرید از سایت و بالا بردن فروش آنلاین خود، داشتن یک سایت کاربردی با محتوای جذاب و تصاویر زیادی از محصولات و خدمات کافی نیست.

برای ایجاد اعتماد، باید به مشتریان خود نشان دهید که افراد دیگری نیز در گذشته از سایت شما خرید کرده اند و محصولات شما را دوست دارند.

شما می‌‌‌توانید با در نظر گرفتن مکانی برای بیان توصیفات و نظرات کاربران در سایت خود، اعتماد ایجاد کنید. این یک روش موثر برای ایجاد حس اعتماد در کاربران و در نتیجه افزایش فروش سایت است.

محتوایی که کاربر در سایت شما منتشر می‌‌‌کند، می‌‌‌تواند به صورت متن، عکس یا فیلم باشد. این محتوا باید روی محصولات شما تمرکز داشته باشد، اما هدف آن فروش نیست.

هدف، کمک به مشتریان احتمالی در ارتباط با تجربیاتی است که مشتریان قبلی با استفاده از محصول شما کسب کرده اند.

برای اینکه مشتریان بخواهند عکس‌های خود پس از استفاده از محصولات شما را به اشتراک بگذارند یا برای شما ارسال کنند، یک هشتگ منحصر به فرد برای آن در سایت خود ایجاد کنید.

به منظور بالا بردن فروش آنلاین خود، با دادن پاداش و کد تخفیف به کسانی که محصول شما را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می‌‌‌گذارند، افراد بیشتری را به این کار تشویق کنید.

16. برنامه ای برای ارائه جوایز در نظر بگیرید

شما می‌‌‌توانید با اجرای برنامه ای به منظور ارائه جوایز به مشتریان، افزایش فروش سایت خود را رقم بزنید.

این برنامه بر اساس تعداد دفعات خرید مشتریان از شما یا میزان هزینه پرداختی شان برای خرید محصولات است که به قید قرعه به آن‌ها هدیه می‌‌‌دهد.

نکته مهم در موفقیت این نوع برنامه‌ ها، جذاب بودن جوایز برای مشتریان و امکان شرکت کردن آسان در آن است.

17. محصولات خود را در سایت‌های بیشتری قرار دهید

اگر تمایل به بالا بردن فروش آنلاین خود در سایت‌های دیگر مانند دیجی کالا دارید، اکنون زمان شروع است. در گذشته، پیگیری موجودی کالا در چندین سایت مختلف برای بسیاری از افراد کابوس به نظر می‌‌‌رسید.

اما امروزه به لطف نرم افزار Sellbrite (نرم افزاری که به شما کمک می‌‌‌کند محصولات خود را در سایت‌های دیگر قرار دهید و همزمان آن‌ها را کنترل کنید)، کنترل موجودی کالا در چندین سایت مختلف امکان پذیر است.

18. ارسال ایمیل شامل محتوای آموزشی برای بازدیدکنندگان

همان طور که بالاتر راجع به آن صحبت کردیم، شما باید تلاش کنید سایت و محتوای خود را ارزشمند جلوه دهید، بتوانید با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید و اعتماد بیشتری ایجاد کنید تا به افزایش فروش سایت خود کمک کنید.

یک راه آسان برای انجام این کار راه اندازی یک سری ایمیل شامل محتوا برای هر مشترکی است که به دلخواه خود در لیست ایمیل شما ثبت نام می‌‌‌کند. این ایمیل‌ها باید روی آموزش متمرکز شوند و مربوط به محصولات یا مطالب سایت شما باشند.

این ایمیل‌ها ممکن است شامل 5 تا 12 ایمیل باشد که هر کدام از آن‌ها به موضوعی متفاوت می‌‌‌پردازند.

همچنین، مجموعه ایمیل‌های شما می‌‌‌تواند به مدت نامحدود ادامه یابد. شما می‌‌‌توانید هر هفته با تمرکز بر آموزش رایگان و ایجاد ارزش برای مشترکان خود، یک ایمیل جدید برای آن‌ها ارسال کنید و فرآیند بالا بردن فروش آنلاین خود را تسریع بخشید.

به یاد داشته باشید، هدف شما از ارسال این گونه ایمیل‌ها، آموزش فروش نیست. هدف شما این است که روابط خود را با کاربران بهبود ببخشید، برای آن‌ها ارزش قائل شوید و جایگاه خود را به عنوان منبعی مهم در ذهن آن‌ها تثبیت کنید.

در نهایت به آن‌ها کمک کنید تا متوجه شوند شما چه کسانی هستید، مشتری‌های شما چه کسانی هستند و چرا باید به آن‌ها اهمیت دهند.

19. برگزاری Live در شبکه های اجتماعی خود

امروزه برندهای تجاری و تأثیرگذار از Live به عنوان راهی جدید برای ارتباط با مشتری و افزایش فروش سایت خود استفاده می‌‌‌کنند.

بنابراین اگر می‌‌‌خواهید در چند ماه آینده محصول بیشتری بفروشید و به بالا بردن فروش آنلاین خود کمک کنید، سعی کنید Live (مخصوصاً Instagram Live) را امتحان کنید.

شما می‌‌توانید با استفاده از این روش:

ابزار پیشنهادی ما برای این منظور Mevo است (دوربینی که به شما امکان ویراش ویدیو را در زمان پخش آن می‌‌‌دهد).

20. استفاده از پاپ آپ‌ها (Popup)

Popup ‌ها صفحه ‌های تبلیغاتی هستند که با ورود به سایت آن‌ها را مشاهده می‌کنید. بنابراین اگر قبلاً از آن‌ها استفاده نمی‌کردید، استفاده از این پنجره‌ ها را در سایت تجارت الکترونیکی خود به منظور بالا بردن فروش آنلاین در نظر بگیرید.

فقط حواستان باشد از Popup ‌هایی استفاده کنید که باعث آزار کاربران نشود.

Popup‌ ها می‌‌‌توانند به شما در اعلام پیشنهادات ویژه، گرفتن آدرس ایمیل بازدیدکنندگان جدید، جلب مشتریان بالقوه قبل از ترک سایت شما و هدایت مشتریان به محصولی که بیشتر به آن‌ها علاقه دارند، کمک کنند. هنگام ایجاد این پنجره‌ ها هدف گذاری کنید.

استفاده از این روش در نهایت به شما کمک می‌‌‌کند تا اطمینان حاصل کنید که پیام‌های درستی را در مقابل افراد مناسب قرار می‌‌‌دهید.

نتیجه

در جهان پر رقابت امروز، افزایش فروش سایت یا هر کسب و کاری به یک معضل بزرگ تبدیل شده است. ما در این مقاله سعی کردیم بهترین روش‌ها را برای افزایش فروش سایت و خدمات سایت به شما آموزش دهیم.

در نهایت پس از انجام روش‌های فوق منتظر کسب نتایج خود باشید و بدانید که کسب نتایج در کل، فرآیندی زمان‌بر است.

شما از کدام یک از روش‌های مذکور برای افزایش فروش سایت خود استفاده کرده اید و نتیجه گرفته اید؟

منابع

convinceandconvert

sellbrite

vwo

5/5 - (2 امتیاز)