دانشجویان آکادمی پونک

به عنوان یک مجموعه آموزشی رضایت دانشجویان برای ما بسیار مهم است و ما همه تلاش خود را می‌کنیم تا دانشجویان خود را راضی نگه داریم. اینجا نظر برخی از دانشجویان ما را ببینید.

ژیوار درودگر

ژیوار درودگر / دوره سئو

ممنونم از مهندس عابدزاده که من رو به شخصه با سئو دوست کردند. هر چیزی از سئو، که الان بلدم و در آینده یاد می‌گیریم، باعثش مهندس عابدزاده بودند.

الهه چراکار

الهه چراکار / دوره سئو

بنده این فرصت رو پیدا کردم در دوره سئو آقای عابدزاده شرکت کنم. میتونم بگم فوق العاده بود و کلی به دانشم اضافه شد. دوره های دیگر ایشون اگر آماده بشه، با کمال میل شرکت می‌کنم.

پارسا مقدمی

پارسا مقدمی / دوره سئو

من بسیار برای آقای عابدزاده ارزش قائلم. دوره های فنی ایشان عالی هستند و با نگاه متفاوت و بسیار صریح، آموزش می‌دهند. ازشون تشکر می‌کنم که در چند مورد غیرکاری هم، برادرانه کمکم کردند.

عرفان فرتح الهی

عرفان فتح الهی / دوره تولید محتوا

من دوره های حضوری استاد عابدزاده رو شرکت کردم و انگیزه ای که باعث میشد مسافت طولانی رو برای شرکت در کلاس‌ها بیام، تدریس عالی استاد و همینطور اهمیت به دانشجو بود.

الهه الهی

الهه الهی / دوره سئو

شاخص‌ترین نکته تدریس آقای عابدزاده، پیوستگی و ذکر جزئیات کاربردی است. بنده تجربه شرکت در کارگاه های ایشان هم دارم که عالی همراه با پرسش و پاسخ بود.

آرزو خلیلی

آرزو خلیلی نصر / دوره سئو

استاد عابدزاده از نظر دانش تئوری و عملی در حوزه سئو، تا به امروز، که من با افراد زیادی در این حوزه آشنا شدم، قابل مقایسه با هیچ‌کدام از این افراد نبودند. به نظرم این دوره، کامل‌ترین و بی نقص‌ترین اطلاعات در حوزه سئو را در اختیار من قرار داد.