درباره ما

با روزی یک درصد رشد، سالی 365 برابر بهتر میشی.

ما اینجائیم تا برای ورودتان به کسب و کارهای اینترنتی، در کنار شما باشیم. دوره های آموزشی و خدمات دیجیتال مارکتینگ ما در اختیارتان است.

از اینجا شروع کنید

شعار ما

“ما هرگز قولی نمی‌دهیم که قادر به تحقق آن نباشیم و هر کاری که انجام می‌دهیم و هر آموزشی که ارائه می‌کنیم، دارای اهداف مشخص و قابل اندازه گیری هستند.”

چرا باید ما را به عنوان آکادمی دیجیتال مارکتینگ انتخاب کنید؟

تضمین نتیجه

تمامی دوره های آموزشی ما تضمین کسب درآمد دارند. یعنی علاوه بر اینکه به شما مهارت یاد میدیم، براتون شغل هم می‌سازیم که دستتون برای فعالیت در کسب و کارهای اینترنتی باز باشه. اما برای اینکه نتیجه مطلوبتون رو بگیرین، باید قول بدید تلاش کنید. چون با تلاش کردن میتونین کسب درآمدتان را افزایش دهید. پس همه چیز به تلاش شما بستگی دارد.

نتایج اثبات شده

بسیاری از دانشجویان دوره های ما، پس از آموزش توانسته اند وارد دنیای کسب و کارهای اینترنتی شوند و بین 2 تا 10 میلیون کسب درآمد کنند. دانشجویانی که به درآمدهای خوب رسیدند مثل شما با استعداد و تلاشگر هستند، پس شما هم میتونید به درآمدهای بالا برسید.

ارتباط مستقیم با مدرس دوره ها

پشتیبانی از دانشجویان، اولویت اصلی ما است. هنگامی که شما دانشجوی دوره های ما می‌شوید، این امکان محیاست که به طور مستقیم با مدرس و پشتیبانان دوره، ارتباط بگیرید و مطمئن شوید همیشه در کنار شمائیم.

موسس و مدیر آکادمی پونک

مهندس حسین عابدزاده فارغ التحصیل رشته نرم افزار با بیش از 10 سال فعالیت مستمر در حوزه وب و اینترنت

به صورت تخصصی و موازی از سال 90 روی تولید محتوا، از سال 92 روی سئو و از سال 93 روی Front-end متمرکز بوده است.

به عنوان مشاور، توسعه دهنده نرم افزار و مدیر پروژه با کسب و کارهای معروف IT ایران کار کرده است.