درباره ما

ما از سال 1392 آموزش سئو – تولید محتوا و خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه کرده ایم. با گذشت سال‌ها، به بسیاری از شرکت‌های ایرانی، کمک کردیم تا ترافیک خود را افزایش داده و کسب و کار آنلاین خود را، بهبود بخشند و ما می‌توانیم، همین کار را برای شما انجام دهیم.

شعار ما

“ما هرگز قولی نمی‌دهیم که قادر به تحقق آن نباشیم و هر کاری که انجام می‌دهیم و هر آموزشی که ارائه می‌کنیم، دارای اهداف مشخص و قابل اندازه گیری هستند.”

چرا باید ما را به عنوان آکادمی دیجیتال مارکتینگ انتخاب کنید؟

بیش از 7 سال تجربه

ما از سال 1392 کارمان را، با عشق، شروع کردیم. ما مجبور شدیم روش‌های سختی را امتحان کنیم، که هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ زمانی، هزینه های زیادی را، صرف کردیم. حالا می‌خواهیم به شما کمک کنیم، تا شما این هزینه ها را، متحمل نشوید. شما می‌توانید از تجربیات ما بهره ببرید تا هم، میزان ترافیک سایت خود را افزایش دهید و هم، درآمد بیشتری را، کسب کنید.

نتایج اثبات شده

ما به بسیاری از مشاغل آنلاین، کمک کرده ایم که، در گوگل، رتبه های بالایی را کسب کنند. با اجرای صحیح آموزش‌های دوره های ما، به شما ضمانت می‌دهیم، شما هم، به همین نتایج می‌رسید.

ارتباط مستقیم با مدرس دوره

مراقبت و پشتیبانی از منافع دانشجویان، اولویت اصلی ما است. هنگامی که شما، دانشجوی دوره های ما می‌شوید، شما می‌توانید به طور مستقیم، با مدرس و پشتیبانان دوره، سریع، ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید، همیشه در کنار شماییم.

موسس و مدیر آکادمی پونک

حسین عابدزاده فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار با بیش از 10 سال فعالیت مستمر در حوزه وب و اینترنت

به صورت تخصصی و موازی از سال 90 روی تولید محتوا، از سال 92 روی سئو و از سال 93 روی Front-end کار کرده است.

به عنوان توسعه دهنده نرم افزار و مدیر پروژه با کسب و کارهای معروف IT ایران همکاری داشته است.

می‌توانید با حسین عابدزاده در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.